SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki plan treningowy jest najbardziej efektywny?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1240

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33071 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
Najlepiej byłoby jakbyś dał zdjęcie sylwetki bo piszesz ze jesteś poczatkujacy i że chcesz budować mase miesniową a po stosunki wagi do wzrostu widać że już waga jest troche ponad normę i o ile u osób bardziej zaawansowanych BMI nie ma większego znaczenia to u poczatkujacych taki stosunek wagi do wzrostu może sugerować ze jednak nie jesteś gotowy na mase a za cel powinieneś obrać redukcje.Jeśli nie masz BF poniżej 15% to troche średni pomysł aby wchodzić na nadwyżke więc zdjecie tutaj byłoby świetnym podglądam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 21 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 820
Na razie w ten sposób wyglądam troche jest podlania, ale tyle co tu jest to jakies kroki albo cardio powinno wystarczyć







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 21 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 820
Tak naprawde to rok nic nie robilem, dopiero od miesiaca cwicze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33071 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
Zdecydowanie musisz zrezygnować z masy i nadwyżki kalorycznej bo twój poziom tkanki tłuszczowej jest za duzy aby myslec o masowaniu . Skup sie na redukcji , ogarnij odzywianie i podstawy zwiazane z redukcją i tu niestety ale kilka miesięcy pewnie bedziesz musiał poświęcic na spalenie tego fatu . Poczytaj ten temat bo masz tu podstawy związane z redukcją https://www.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html , wylicz swoje CPM , odejmij 200 kcal i startuj bez pośpiechu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 21 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 820
Wydaje mi się że te 5kg mi zejdzie jak zwiększe samą aktywność fizyczną bo jakoś tyle bym chciał tak abym nie był chudziutki i żebym git wyglądał, do tego teraz ide na budowę więc też dojdzie aktywność, tylko nie wiem jaki plan w takim razie i czy dodać do tego cardio czy sama zwiekszona aktywnosc wystarczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 21 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 820
10k krokow dziennie nie wystarczy i ograniczenie śmieciowych jedzeń? Bo generalnie to ja kalorii nie mam jak liczyć bo się ucze jeszcze i swojej kasy nie mam, jedyne co to pije shake proteinowy i jogurty proteinowe i jem co mam do jedzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 21 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 820
Dobra zostane przy tym co mi napisaliscie bo dzisiaj bylem na pullu po wczorajszym pushu i nie miałem siły na nic do tego z byle jakiego powodu zaczalem zalewac się potem na twarzy a zrobilem raptem lekkie wioslowanie i sciaganie drazka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33071 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
misio34141
Wydaje mi się że te 5kg mi zejdzie jak zwiększe samą aktywność fizyczną bo jakoś tyle bym chciał tak abym nie był chudziutki i żebym git wyglądał, do tego teraz ide na budowę więc też dojdzie aktywność, tylko nie wiem jaki plan w takim razie i czy dodać do tego cardio czy sama zwiekszona aktywnosc wystarczy?
Nie patrz na kilogramy ( cyfry na wadze ) bo to zaden wyznacznik progresu , skupiaj się na zmianie kompozycji składu ciała , idąc na budowe to skup się właśnie na siłowych bo to one dają siłe . Prace traktuj jako dodatkowy ruch ale nie traktuj jej jako treningi no i zdecydowanie warto skupić się na redukcji jak już pisałem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 21 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 820
Okej, to jak pogodzić siłownie z pracą? Ten co mi podsyłaliście plan z etapu 5 używać? Czy jest jakiś inny plan pod redukcje? Tylko nwm co ma plan do redukcji w sumie ;d więcej powtórzeń?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3413 Napisanych postów 1917 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17368
To nie rodzaj treningu lecz dieta decyduje o tym czy bedziesz redukowal, wiec skup sie na diecie z deficytem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wskazówki dla początkującego i wracającego do formy

Następny temat

Trening fbw

WHEY premium