SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki plan. Sugestie?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 758

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

M

Wiek

17

Waga

74

Wzrost

172

Cel treningowy

Masa

Staż treningowy na siłowni

2 lata z przerwami

Uprawiane inne sporty

K1 poniedzialek sroda piatek (priorytet siłownia)

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

piątek, sobota, niedziela, poniedzialek full. pozostałe dni hantle

Dieta

10 wskazówek żywieniowych

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

brak

Ostatnio przerabiany plan

push pull leg

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

(70,70,60)- ok.15p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 627 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9805
Witam. Chciałem się was doradzić odnośnie tego jakim planem mógłbym ćwiczyć.Siłownie mam do dyspozycji jedynie piątek sobota niedziela i poniedziałek, w pozostałe dni jedynie hantle. Wcześniej ćwiczyłem Push Pull leg, nogi ćwicząc w domowych warunkach. Ale jakoś nie przypasował mi ten trening ;/. Co byście zaproponowali?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
moze split 4 dni pod rzad ? troche lipa z tymi dniami. albo rece tymi hantlami w domu robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
j /w
Dobrym rozwiązaniem będzie split 4 dniowy , jesli masz dostęp do sprzętu , wykorzystaj to. Wiadomo , że z hantlami również można coś zdziałać , ale pierwsza opcja będzie chyba najlepsza/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 627 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9805
4 dni bez przerw? Trochę ciężko ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
no wlasnie. ten push pull legs na 4 dn by wyszedl najlepiej kurcze. a moze tak ze w piatek klatka z barkami. soboa porzadnie plecy. niedziela wolna. poniedzialek nogi porzadnie na silce. a w domu lapy hantlami? Ewentualnie
czwartek lapy
piatek nogi
sobota off
niedziela plecy
pon klata z barami.
albo barki tymi hantlami tez mozna do lap dorzucic :) albo z tricepsem polaczyc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 627 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9805
no niby spoko sie wydaje, tylko split typu od groma serii na partie raz w tyg. slabo mi wchodzi ;/ Zakwasy masakralne a przyrosty słabe ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
bo mzoe za duzo sie katujesz. :) masz 17 lat .. spokojnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
dieta , odpowiednie treningi , przyjdzie czas na efekty bądź cierpliwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW do oceny, tylko sztangielki

Następny temat

Luque - POWER! Wytrwałość zapewni mi sukces!

WHEY premium