SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki pas treningowy?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 286 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1927
Prosiłbym o pomoc w wyborze pasa treningowego z allegro. Jest ich tam troche a ja sie kompletnie nie znam wiec zwracam sie z prosba do Was. Ceny pasow to 30-180zl. Jaka jest roznica oprocz firmy w tych pasach?
Acha i za duzo pieniazkow tez nie mam bo musze jeszcze obciazenie kupic dlatego chcialbym jakis tanszy pasek.
Z gory dziekuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 286 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1927
Dzieki wielkie za odpowiedzi, sogi polecialy :)

Zmieniony przez - Nolin w dniu 2009-02-07 13:41:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
po co ci pas?

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 733 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9778
Właśnie w jakim celu potrzebny Ci jest pas? Bo jeżeli np po robieniu MC boli Cię np dolny odcinek kręgosłupa to może być wina złej techniki albo ciężaru źle dobranego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
a się czepiacie...moze gościu jest kozak i chce pas do przyczepiania ciężaru dodatkowego przy podciąganiu na drazku

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 286 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1927
Dobra dobra do kozaka to mi jeszcze daleko
Mianowicie Panowie pas potrzebny mi jest glownie do MC i chyba do zolnierskiego :p bo mnie okrutnie boli ledzwie po serii martwego a przy zolnierskim sie po prostu boje bo mam niski sufit i wyginam sie do tylu a na siedzoco ciezko mi idzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3951
No wlasnie jak to jest z tym pasem - slyszalem, ze trzeba go juz miec jesli sie podnosi ciezary wieksze niz swoja waga (mc, przysiad). Prawda to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
jestem jednak zwolennikiem teori wykonywania martwego bez pasa

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 286 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1927
Dlaczego bez pasa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
miesnie same powinny sie dostosowac i odpowiednio wyksztalcic aby mozna bylo wykoywac MC. W pierwszej kolejnosci nalezy wycwiczyc miesnie grzbietu a pozniej dopiero brac sie za wykonwyanie poprawnie technicznie martwego ciagu. Takie moje zdanie

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 286 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1927
No to taka moja kolejnosc byla wlasnie. A teraz zastanawiam sie nad kupnem pasa i jak mi odradzicie to tez sie nie obraze :p wrecz sie uciesze bo zaoszczedze kasy :D tylko potrzebne mi argumenty :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3269
Staż treningowy (lata) 1 rok

jesli chcesz miec bol w plecach to zachecam do rad metaety ... , MC , przysiad , wyciskanie na barki , a nawet na klatke przy duzym obciazeniu bardzo narazaja nas na kontuzje , i jednak lepiej zabezpieczyc sie w pas niz pozniej latac po lekazach i wieczorem smarowac sie Fastum ,

Jesli chodzi o pas pas przedewszytkim musi pasowac dlugoscia , sa rozne pasy jednak ja preferuje te na rzepy , najlepiej przylegaja do ciala , a skorzane sa mocniejsze . Twoj wybor Twoj gust , najwazniejsze zeby dobrze przylegal do plecow i nie byl z jakiegos g*** materialu .

no pain no gain!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy musze zmieniać tening

Następny temat

FBW ocena i poprawa

WHEY premium