SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki okres treningowy po sile ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1130
Siema ludzie. Zostały mi jeszcze 2 tygodnie robienie siły.Jestem zadowolony z efektów.Jaki okres robic po cyklu siłowym ? Zmniejszyc ciężary czy dalej zwiększac obciążenie.Moje mięśnie kapitalnie reagują na takie zwiększenie ciężarów czuje się mocniejszy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Sam powinieneś decydować co chcesz dalej robić.

Ja przelałbym zdobyta siłę na progres masowy w następnym mikrocyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1130
Jednak przyda się rada osób,które zdecydowanie więcej więdzą odemnie na temat teorii treningów bo każdy ma inny organizm i w praktyce rożnie reaguje na dany mikrocykl treningowy.Hubert 81 progres masowy czyli radziłbyś teraz robic nastepny mikrocykl masowy ? Ile twoim zdaniem taki cykl musiałby trwac czasu ? Widziałem fotke na twoim profilu masz fajną suchą mase.Ja mam podobną budowę sama sucha masa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Mikrocykl masowy 4-12 tygodni, przy czym przy dłuższym czasie trwania konieczne zmiany bodźców w trakcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1130
Jaki według Ciebie zakres powtórzeń będzie odpowiedni w cyklu masowym ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Po takim mikrocyklu siłowym możesz przerzucić się na wyższe zakresy,lepsze mind-muscle etc..

Na pewno masa skoczy.
Ja bym celował w zakresy 6-12p-od ćw. wielostawowych poczynając.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1130
Może będę kontynował taki cykl siłowy dlużej bo mam fajne efekty na nim,a potem zastosuje dla odmiany cykl na rzeżbe. Musze zaobserwowac rezultaty na nim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Cholera. Rozpisałem się i przez przypadek skasowałem

Generalnie w ćwiczeniach głównych 6-8 powt, asysty 8-10 a izolacje 12-15 z wyjątkiem łydek.

Przy cyklu gęstościowym (oczywiście odpowiednio zmodyfikowana dieta) zakresy rosną do ok 10 powt w głównych, 10-12 asystach i do nawet 20 w izolowanych ćwiczeniach a wwszytko z pełnym czuciem ruchu i pedantyczną techniką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1130
Rozumiem ciekawe wskazówki ,które napewno się przydadzą w jakimś stopniu Hubert :) A jak jestem typem mezomorficznym to jakie byłyby najlepsze dla mnie rady suplemacyjne i dieteryczne ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Dieta to zbyt indywidualna kwestia żeby pomogły jakieś ogólne wskazówki. Trzeba obrać jakieś bazowe wartości a potem modyfikować w zależności od efektów i potrzeb.

Supementacje opieraj na podstawach, a jeśli masz jakieś bardziej szczegółowe pytania do zajrzyj do działu suplementy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drążek a plecy

Następny temat

Plan 3 dniowy na masę do oceny

Wiecej