SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki najlepszy wybor kreatyny ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 521 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2245
Witam,poprosze o waszą opinie i rade co do stosowania supli.
zalezy mi przewaznie na SILE noi tam na masie,jaka najlepiej przyjac forme kreatyny albo moze jakiegos bostera ? chodzi mi o najelpszy suplement ktory mi przyniesie najwiecej sily ? cm3 treca ? a moze jakis stack,slyszalem ze dobry jest CP albo XP co propunujecie ?

184cm
78 waga
cel sila masa
staz rok
deita jest
suple;jestem po cyklu na mono olimpa
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2450
Co do czegoś 'lepszego': obecnie raczej nie poczujesz różnicy między cm3 a super hiper duper stackami za 300 zł. Tak, 180 tabsów to raczej za mało na 6 tyg., weź opakowanie 360. Zresztą prosta matematyka, w dzień treningowy 8, w nietreningowy 4 tabsy. Policz :)

Z drugiej strony nie ma co wbijać za tego Clouta, w końcu tam 1 forma kreatyny jest o ile pamiętam. Chociaż cholernie drogi ten Clout,]

Poza tym, drogi autorze tematu, nie daj się zwieść reklamom o niesamowitych przyrostach itd., patrz zawsze na skład produktu. Bo w tych wielkich stackach bardzo często kreatyny jest mało i trzeba sporo kasy wywalić, kiedy możnaby zainwestować ją w dietę albo jej uzupełnienie.

Zmieniony przez - drv4lu w dniu 2011-01-29 11:14:16

"Nie trenujemy dla sportu.. no, nie do końca. Trenujemy by straszyć dzieci i oszałamiać kobiety"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 555 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9060
ile cykli miales wczesniej i na czym?
kiedy skonczyles ostatni cykl?

Pomogłem? Daj SOG'a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 521 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2245
dokladnie koncze swoj 1 cykl na mono robie przerwe tyle ile trwawl cyklczyli 6 tyg i chce jechac 2 cykl na czyms innym,a pytam sie teraz bo mam kase chce zrobic dochod na zapas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 521 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2245
A jak oceniacie Olimp Massacra ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 521 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2245
cell mass ponoc niezle wchodzi w sile i za***iscie na mase ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 555 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9060
Edyt posty a nie jeden po drugim piszesz
"A jak oceniacie Olimp Massacra?"
No masakre to robi..ale z bebechami bo do kibla goni po tym ladnie
Czy cell mass wchodzi na mase i sile zalezy od diety.
Nie czytaj reklam, ze "po tych suplach bedziesz miec 11 cm wiecej w lapie w 4 tygodnie i bedziesz podnosic kombajn bizon na bary" bo to tylko bajki.
Jak narazie wg mnie starczy ci cm3 Treca i pozadna micha

Zmieniony przez - Habrul w dniu 2011-01-28 17:50:29

Pomogłem? Daj SOG'a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 521 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2245
a jezeli bym chcial cos wiecej niz cm3 bo miche mam dporzadna ?
moze cp ? doradz mi jak najlepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 555 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9060
Cm3 starczy w zupelnosci.Moim zdaniem jeszcze za wczesnie na staki
Ale zrobisz jak bedziesz uwazac

Pomogłem? Daj SOG'a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
https://www.sfd.pl/Cell_Pump_625_na_cykl-t690668.html

ile jeszcze zalozysz takich samych tematow?
pytaj w jednym watku o wszystko

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 521 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2245
od tego jest forum by pytac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 521 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2245
ok to zamawiam cm3 ale 180 kaps tochyba malo na cykl 6 tygnodniowy ? 360 tabsow kupic ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobór suplementów

Następny temat

przerwa od kreatyny i argininy. PROSZE O RADY

WHEY premium