SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki metanabol.. ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7782

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Waga

84

Wzrost

188

Obwód ramienia

36,5

Staż na siłowni

4 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

jest

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

nie mialem

Opisz swój plan treningowy

4 razy w tygodniu silownia

Stan zdrowia

zdrowy

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

nie mam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 146 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10143
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1668
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 146 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10143
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1668
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1668
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
od takich rozmów jest odpowiedni temat!!!!!!!!!!!!

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1668
dlaczego? temat jest "jaki metanabol" więc napisałem chłopowi ze polecam z Alpha Pharmu ale tylko apteczny. i poparłem to dowodami więc czemu został usunięty? nie odbiegał niczym od głównego wątku ani tematu?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 146 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10143
Spejson-blok-ekipa
dlaczego? temat jest "jaki metanabol" więc napisałem chłopowi ze polecam z Alpha Pharmu ale tylko apteczny. i poparłem to dowodami więc czemu został usunięty? nie odbiegał niczym od głównego wątku ani tematu?!


nie ma sie co kłucić przyjmij nagane na klate
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
Spejson-blok-ekipa
dlaczego? temat jest "jaki metanabol" więc napisałem chłopowi ze polecam z Alpha Pharmu ale tylko apteczny. i poparłem to dowodami więc czemu został usunięty? nie odbiegał niczym od głównego wątku ani tematu?!



bo temat jest sprzed 5 miesięcy,tylko jakis spamer który wyleciał z banem go wykopał.Od rozmów co działa a co nie jest temat Polskie realia.Patrzcie na daty postów.
Tutaj masz przykład kolejnego inteligenta z wczoraj https://www.sfd.pl/TVP_2-t9912.html też mu odpiszesz?on wykopał temat sprzed 13 lat dla przykładu.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1668
spoko! tu akurat nie popatrzyłem na daty a chciałem pomóc!! a tego "asa" z tematem o koksach na tvp2 tez widziałem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl masowy cypionat boldenon kilka pytan

Następny temat

duraxin, propionaxin

WHEY premium