SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki masz typ budowy oraz ile masz procent tłuszczu (ocena wzrokowa)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 232230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 44 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2282
Ile bf oraz jaka budowa ciała?
Jest w miare dobrze jak na pierwszy miesiąc z dietą? Bo ogólnie trenuje już długo ale dieta dopiero od kilku tygodni :)







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 44 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2282
Ile bf oraz jaka budowa ciała?
Jest w miare dobrze jak na pierwszy miesiąc z dietą? Bo ogólnie trenuje już długo ale dieta dopiero od kilku tygodni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 66
Jaki procent na oko? 24 lata 176wzrost waga 58

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 95
Witam :D czy mogłby ktos mi pomoc i określić typ sylwetki ! :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668763
wypad wykolejeńcu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
Witam z uwagi na mój odtłuszczony brzuch postanowiłem zrobić redukcję(zdjęcie widoczne w ,,mój postęp''). Na obecną chwilę wygląda to tak. Ile %BF mi dajecie głównie o brzuch mi chodzi i czy ten procent bf wystarczy aby w powolnym budowaniu masy widać było ładnie ,,6paka'' czy dociąć minimalnie. Co to typu budowy to typowy ektomorfik także na brak mięśni proszę nie patrzeć bo suchą masę dopiero zaczynam robić ;P. Pozdrawiam.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
To kwestia podejścia do budowania sylwetki. Dla mnie robienie masy na sześciopaku to pomyłka. Albo masa albo rzeźba. Rozumiem jeszcze na koksie i jak ktoś zarabia ciałem, wtedy nie może sobie pozwolić na zalanie, ale amator powinien łapać masę(nie do końca czystą) a potem redukować fat. Jak nie masz super genetyki to będziesz jednym z tych co po 5 latach siłowni nie mają prawie progresu, bo cały czas są na rzeźbie i jedzą jak chomiki. Takie moje skromne zdanie


Zmieniony przez - justtraning w dniu 2016-01-14 10:14:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
Obecnie jestem na reverse diet i stopniowo zwiększam węgle,uważasz że robię błąd??? Zalać tłuszczem to się można przecież bez problemu a ja chciałbym mieć sylwetkę typu ,,męska'' czyli niski bf i rosnąć suchą masą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 740 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9583
SeBaLy
Obecnie jestem na reverse diet i stopniowo zwiększam węgle,uważasz że robię błąd??? Zalać tłuszczem to się można przecież bez problemu a ja chciałbym mieć sylwetkę typu ,,męska'' czyli niski bf i rosnąć suchą masą.


Bardzo dobrze robisz, ja na pierwszej masie zalałem się ostro bo szybko chciałem urosnąć a potem straciłem ponad pół roku na pozbywanie się tego. Lepiej powoli budować masę bo mięśnie mają swój limit i do tego wystarczy lekka nadwyżka kalorii a każda dodatkowo zbędna kaloria leci w tłuszcz. Ale to znaczy że i tak musisz jeść dużo, najlepiej waż się codziennie i jak po 2 tygodniach nic nie rośnie to zwiększaj.

Co do sylwetki jest bardzo chudo ale według mnie masz dobre predyspozycje i mięśnie szybko urosną, widać dobry gen do klatki.

Nie wycinaj już nic, jest dobrze


Zmieniony przez - Addamek w dniu 2016-01-15 03:14:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
SeBaLy
Obecnie jestem na reverse diet i stopniowo zwiększam węgle,uważasz że robię błąd??? Zalać tłuszczem to się można przecież bez problemu a ja chciałbym mieć sylwetkę typu ,,męska'' czyli niski bf i rosnąć suchą masą.



Nie pisałem o tym, że masz na siebie w okresie masy narzucać 10 kg zbędnego tłuszczu, bo to tylko upośledza przemianę materii i budowę mięśni. Ja tylko przedstawiłem swoje zdanie na temat masowania na sześciopaku.

Jeżeli masz dietę dopiętą na 110%, treningi dopięte na 110% i znasz swój organizm na 110% jak doświadczony kulturysta to pewnie, nakładaj czystą masę, ale jak prowadzisz życie w którym kulturystyka nie jest priorytetem to zbudujesz dużo mniej mięsa przez x lat niż gdybyś trochę złapał zimą masy, wiosną to wyciął (wyjątkiem jest dobra genetyka, niektórzy jedzą kebaby co chwila a sześciopak mają cały rok i odnotowują przyrosty, ale to mały procent ludzkości)


Addamek, widocznie narzuciłeś za dużo na siebie, zdarza się
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PONOWNIE DO OCENY. (problem techniczny) 15 LAT !

Następny temat

16 lat do oceny

WHEY premium