SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki ma byc plan ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1179

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69
Witam.
Posiadam ławke, w hantle, gryf porsty, modlitewnik, prasa na nogi, i 50 kg obciazenia. Waze 63kg i mam 180cm. Nie wiem jak mam ulozyc plan czy mogl by ktos pomoc?
Z gory dziekuje i prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1528 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17114
https://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985.html

jeśli ci pomogłem kliknij przyznaj soga !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69
Tak czytalem to ale nadal nie mam pojecia od ktorego etapu zaczac nie jestem nowicjuszem bo cwicze juz 3 miesiace ale po 2 juz nie widze efektow nie wiem co mam robic POMOCY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1528 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17114
https://www.sfd.pl/Ankieta_w_dziale.-t411741.html
wypełnij ankietę dokładnie

jeśli ci pomogłem kliknij przyznaj soga !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69
Płeć : Facet

Wiek : 15

Waga : 63

Wzrost : 180

Cel treningowy : Rzeźba i siła

Staż treningowy na siłowni : 3 miesiace

Uprawiane inne sporty : wf w szkole 2h dziennie grania w piłke nozna (klasa sportowa)

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : lawka marbo home, gryf prosty, 50kg obciazenia, 2 hantelki, sztanga lamana, modlitewnik, prasa na nogi

Dieta : Nie mam, nie wiem jak ulozyc

Przeciwskazania medyczne : raczej nie

Zażywane suplementy : bialko

Ostatnio przerabiany plan:

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc):

Zmieniony przez - tashi123678 w dniu 2013-05-12 20:38:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1528 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17114
Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): to ważne - robisz przysiad i martw ciąg?
https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html
musisz poczytać, ułozyc cos i w tamtym dziale dać do oceny

jeśli ci pomogłem kliknij przyznaj soga !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69
przysiadow nie robie bo za mlody jestem :( a martwy 20 kg :( slabo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1528 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17114
etap 2
"Przysiad
Wyciskanie sztangi leżąc
Martwy ciąg

3x w tygodniu.

Tylko tyle i aż tyle.
Wszędzie 4/5s po 12/15 powtórzeń. "

i dieta to połowa sukcesu

Zmieniony przez - meverick w dniu 2013-05-12 20:44:47

jeśli ci pomogłem kliknij przyznaj soga !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69
ale moze byc cos innego zamiast przysiadow bo boje sie o ten kregoslup
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1528 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17114
poprawna technika, odpowiednie obciążenia i nic ci się nie stanie. na początek ten plan jest bardzo dobry i nie trzeba nic innego.

jeśli ci pomogłem kliknij przyznaj soga !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69
a pomogl bys mi z dieta?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dopiero zaczynam i

Następny temat

Plan na masę do oceny

WHEY premium