SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki klub polecicie Gdańsk?

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez Marcin_VB z działu Uderzane. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 236
Witam w związku z tym że jako student zmuszony jestem przeprowadzić się do Gdańska, postanowiłem potrenować jakieś sporty walki. Chciałbym prosić Was o pomoc w wyborze polecenie jakiegoś klubu bym mógł blisko do niego chodzić mieszkam na Jagiellońskiej. Co to ma być ? sam nie wiem ;) uprawiałem Karate, zapasy i capoeirę więc jest mi to obojętne chodzi mi o rozruszanie się. Dzięki serdeczne za pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119
będziesz urzędował w takim razie na przymorzu. na Zaspie masz bardzo dobre K-1 i Kick Boxing. Jest też Box i z tego co wiem tez o nie najgorszym poziomie. na Wrzeszczu z kolei masz dostępne Bjj, Tajski i tez bodajże Box. Osobiście polecałbym Ci ten Kick na zaspie jeśli nie miałeś styczności z tego typu sportami prócz karate

Zmieniony przez - Giczu w dniu 2008-09-20 22:35:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 938 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22596
Na Zaspie? Boks u Krzyśka na forficie :)

Choć życie nasze splunięcia nie warte - Eviva l'arte

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
chodzi mi oczywiście o forfit :) zapomniałem miejsca napisać po prostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 19441 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 94708
wow, bardzo wszechstronny kolega jest
nie znam sie na dzielnicach w Gdańsku, ale sportowo polecam Ci muay thai (czyli boks tajski), K1 lub kickboxing

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34107
Jeśli chodzi o kick boxing to już prędzej duet albo champion. W Gdańsku mogę Ci polecić dobre sekcje boksu, jak jesteś zainteresowany to terminarze różnych sekcji mogę przesłać na priv.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
To tak po kolei ;)

Forfit wygooglowałem stronkę i patrzę w cennik i nie bardzo rozumiem to na wejście na trening się wykupuje wejściówkę? I przychodzisz kiedy chcesz czy jak :/? Zależałoby mi na tym żeby wszystko było od podstaw jak dla newbiego ;)(chodzi mi o k1/kick) Może mi nakreślić ktoś jak zajęcia wyglądają :)? Dojadę tam w miarę blisko tramwajem nr 2 ? (muszę wysiąść na pętli Zaspa?)

Jeżeli już mowa o łatwości dojazdu/dojścia to co polecicie abym miał w miarę blisko ;)? muay thai wydaję się interesujące także jakieś bliskie lokalizacje :)?

No i prosiłbym o to byście mi nakreślili jak wygląda przykładowy trening, czy są grupy itd... ceny też mile widziane ;)

Dzięki i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 938 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22596
Jeśli jesteś początkujący, Krzysiek będzie uczył Cię podstaw. Postawa bokserska, garda, technika zadawania ciosów.
Treningi wyglądają w ten sposób, że najpierw jest rozgrzewka, a potem technika na zmianę ze sparingami. Kiedyś sparingi były na samym końcu, ale Krzysiek ostatnio zmienił podejście i całkiem słusznie :) Po technice i sparingach - trening wytrzymałościowo-siłowy - worki, skakanki, odbijanie piłki lekarskiej od ściany, uderzanie ciężkim kijem opony samochodowej itp.

Co do cen, to jest kilka opcji. Jeśli płacisz coś koło 160 zł, to masz boks, siłownię, saunę i coś tam jeszcze razem i ile chcesz. Istnieje możliwość wykupienia karnetu na 10 wejść oraz wejść pojedynczych, z tym że nie jest to tak opłacalne. Zajęcia odbywają się w poniedziałki, wtorki, środy, piątki, niedziele. Może będzie jeszcze czwartek. W tym samy miejscu prowadzone są też zajęcia z kicka oraz "K1".

Dojazd? Klub mieści się tuż obok dworca kolejowego na Zaspie. Można dojechać 2 tramwajem, ale potem kawał drogi będziesz musiał jeszcze iść. Lepiej chyba autobusem z Przymorza. Jakiś jedzie na pewno, ale nie znam numeru :)

PS. Właśnie sobie przypomniałem, zajęcia z boksu są też na Przymorzu w siłowni Atleta na olsztyńskiej. Ale nie byłem tam na treningu więc nie wiem jak to wygląda.
Możesz jeszcze chodzić na boks do "Dziadka" Zdzisława Soczewińskiego. Zajęcia są na jednej z siłowni na Żabiance, tuż obok tramwaju więc też miałbyś blisko. Pan Zdzisław to były mistrz Polski z lat 50-tych, dobry nauczyciel. Polecam.

Choć życie nasze splunięcia nie warte - Eviva l'arte

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
jeśli chodzi Ci o trening od podstaw to polecam Ci kick boxing na forficie. jest o 19 godz w wtorki i czwartki. Treningi prowadzi Wojciech Szczerbiński. Sam tam chodzę aktualnie od roku i jestem bardzo zadowolony. trening 12 zł. możesz tez sprobować jak kolega wyżej radził na ten box tez na forficie. pojedyncza wejściówka chyba 15 zl jeśli dobrze pamiętam.

co do k-1 na Forficie to jest tam wysoki poziom i dość sztywna grupa wiec nie wiem czy dałbyś radę.

dojazd- masz 2 opcje. bo nie wiem w której części Jagiellońskiej mieszkasz. możesz wsiąść w jakiś tramwaj w stronę gd głownego/wrzeszcza etc. możesz wybrać SKM ( najbliżej chyba na oliwę będziesz miał a potem na zaspie wysiadasz) lub autobus linii 127 co bym Ci najlepiej polecał bo wysiadasz prawie przed budynkiem w ktorym odbywaja sie treningi

Zmieniony przez - Giczu w dniu 2008-09-21 08:35:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34107
ATLETA, już od dawna nie funkcjonuje jako boks a trenerzy Krajewski i Leśniewski odpowiednio prowadzą sekcje na Morenie i w Nowym Porcie. A co do Soczewińskiego to dobry z niego trener ale to co jest teraz na Żabiance to nie jest obecnie prawdziwy trening... zresztą te kluby fitness to tego typu zajęcia organizują głównie z powodu $$$.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No to zachęciliście mnie ;) Fajnie się przedstawia sprawa boksu w forficie, a czy możesz mi nakreślić jak wygląda trening od podstaw Kick-boxingu? No i jeszcze jedno kiedy w forficie rozpoczynają się zajęcia albo rozpoczęły ? No i jaki sprzęt byłby mi potrzebny? Szczęka?, suspensor, koszulka i szorty ;P? no i rękawice ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strzegom Boks - kiedy, gdzie

Następny temat

Nabór TKD + boks - Rzeszów