SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki klub TS Rzeszów.

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 395 Wiek 20 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8486
Witam, mam 19 lat, w 2018 roku chciałbym wystartować w zawodowach w trójboju siłowym i dlatego zaczynam coś już się pomału dowiadywać co i jak trzeba. Jest jakiś klub w Rzeszowie? Bo widzę, że małe miasteczka po 10k ludzi mają kluby, a w Rzeszowie nic nie mogę znaleźć :(

No pain - no gain.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1680 Napisanych postów 16277 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264390
Do czego jest Ci potrzebny klub Trójbojowy ? Bo jesli chodzi o treningi to w każdym miejscu możesz to robić , chyba że zależy Ci na profesjonalnym doradztwie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 10501 Napisanych postów 117700 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1384584
Na uczelni WSPiA taki jest
https://www.radio.rzeszow.pl/sport/7942/studentka-z-rzeszowa-mistrzynia-swiata-w-trojboju-silowym 
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 679 Napisanych postów 14983 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 289155
To zależy jeszcze gdzie chcesz wystartować. w jakich zawodach.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 395 Wiek 20 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8486
Ostatnio nawet jak były debiuty i czytałem regulamin to obowiązkowo trzeba przynależeć do jakiegoś klubu, nie można tak o sobie z doskoku startować, chyba że o czymś nie wiem.

No pain - no gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1680 Napisanych postów 16277 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264390
Jeśli chcesz startować w zawodach z kalendarza PZKFiTS / IPF to musisz być zrzeszonym w klubie , który opłaca składki związkowe. Natomiast w innych federacjach jak np.WUAP,WPA,GPC,WPC,IRPF nie potrzebna jest przynależność klubowa...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MISTRZOSTWA w WL i PODCIĄGANIU NA DRĄŻKU - 13.01.2018 WAŁCZ

aerofull