SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki gaz pieprzowy wybrac dla dziewczyny.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1926
Aha wracając do francuskiego gazu bo widzę, że teraz tego się czepiłeś. Poszukam później dla ciebie rozmowę z innego sportowego forum na jego temat. Akurat ten gaz jest gazem paralużującym i jest potrzebne na niego zezwolenie. Można na giełdzie kupić za 60zł. To dowiedziałem się na innym forum. Cenę znam z giełdy bo pytałem się o nią osobiście.

Pozdrawiam!

Pozdrawiam!


SFD FIGHT CLUB

"Dla tryumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86829
Nie ma na rynku gazów paraliżujących! CS i CN są łzawiące.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2201 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15791
To jest mój ostatni post w tym temacie.
Żadnej dalszej dyskusji nie podejmę.

Zarzuty braku kultury olwam, przez te parę lat i tak wykazywałem się anielską cierpliwością. A dziś czuję się bardzo kiepsko, jestem na zwolnieniu i mam wszystko w d...

"Możesz podać mi jakiś sensowny dowód na to, że gaz pieprzowy jest skuteczniejszy od CS."
------------------------
Podałem kilka linków, jakbyś przeczytał chociaż jeden z nich, nie zadawał byś tego pytania. Po to są linki, by nie strzępić gęby po próżnicy.

"Ty mówisz ciągle o gazach biologicznych a gaz biologiczny wydaje mi się nie oznacza gaz pieprzowy"
-----------------------------
Wydaję to się obiad na stołówce zakładowej od 13:00 do 14:00.
Gazy biologiczne - rmg z biologicznym środkiem obezwładniającym.
Środkiem drażniącym w nich jest OC (oleoresin capsicum) - zwany potocznie olejkiem pieprzowym. Substancją czynną jest kapsaicyna.
Choć ty pewnie i tak nic z tego nie rozumiesz. A mi wisi co tobie się wydaje.

"Aha wracając do francuskiego gazu bo widzę, że teraz tego się czepiłeś. Poszukam później dla ciebie rozmowę z innego sportowego forum na jego temat."
-----------------------
Jeżeli tam piszą tacy fachowcy jak ty to oszczędź sobie szukania. Jakoś przeżyję bez tej wiedzy. Ignorancja czasem jest wielkim szczęściem.

"Akurat ten gaz jest gazem paralużującym i jest potrzebne na niego zezwolenie. Można na giełdzie kupić za 60zł."
-------------------------------------
To ciekawe czemu jeszcze Al Kaida o tej giełdzie nie wie. A jaka tam jest substancja aktywna? Kolego, francuskie gazy mają najwyższe dostępne na rynku stężenie sa czyli 2% - 2% CS. I choćby Ci na giełdzie mówili cuda wianki - to lepiej tego nie powtarzaj. Bo handlarz z giełdy, albo twój kolega z pracy nie są dla mnie autorytetami.
Jeżeli masz dostęp do takiego paraliżującego gazu - zrób zdjęcie tego co jest napisane na opakowaniu, albo podaj w poście. Przekonamy się.
Na 99,9 % to CS w większym niż inne dostępne na rynku stężeniu.

Piramidalną bzdurą w twojej wypowiedzi natomiast jest tekst o pozwoleniu.
Podaj mi proszę na podstawie jakiego artykułu ustawy o broni to wymyśliłeś.

"To dowiedziałem się na innym forum."
------------------
Ciekawe czy moderator to czytał?

Gdybyś przeczytał linki które podałem, bądź jeśli np. nie znasz angielskiego poprosił byś o przetłumaczenie bądź omówienie, przeczytał linki polskie i zrozumiał co jest w nich napisane, a twoja, lepsza wiedza umożliwiłaby Ci podważenie podanych w nich informacji, oszczędzilibyśmy sobie emocji.

A ty po prostu, jak zwykły leniwy gamoń, wypisujesz bzdety, od których chce mi się już rzygać. I robisz to w którymś z kolei poście, nie bacząc na to co piszą inni.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

EOT

So give it up you bloody sods you'll not be getting laid
And the sooner that you're out the door the sooner we'll be paid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1926
Odpowiem tak:
-Nie jestem ekspertem, nie uważam się za takiego i nie napisałem, że nim jestem.
-Niewiem czy moderator tamtego forum to czytał i niemogę określić wiarygodności wypowiedzi forumowiczów.
-Więc przetłumacz mi opis z angielskiego.
-Co do mojego zdania na temat gazu pieprzowego a CS jest takie jak powiedziałem. Zdanie mam takie gdyż doświadczenia pokazało mi, że efekty lepsze były po gazie CS. Z tego co czytałem (oczywiście kiciuś zaraz się doczepi, że czytałem niekompetentne źrudła) to gaz biologiczny jest stosowany głuwnie z tego powodu, że lepiej działa na osoby pod wpływem alkocholu bądz narkotyków.
-Kolejna sprawa to nie obrażaj mnie bo ja nie obrażam ciebie. Słowa gamoń wymawiaj przed lustrem jeśli musisz.
-Powiedz mi w którym poście wypisywałem bzdury??
-Nie pisz o której wydają obiady na stołuwkach bo to nie jest miejsce na takie informacje.
-Jak chce ci się żygać to żygaj i też o tym na forum nie informuj.

Pozdrawiam!


SFD FIGHT CLUB

"Dla tryumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 370 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4069
Ok,kicius dzieki za linki ,Anonym -thx za rady ,jakby ktos jeszcze wiedzial gdzie w warszawie jest military shop..;) ( czy w centrum handlowym na bemowie caly czas aktualny?)

Kiedy zaczynasz walke to niezaleznie od wyniku ,jestes przegrany...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam was wszystkich jestem tu zupelnie nowy wiec hcialem narazie napisac cos o gazach ja uzywam 20ml niemieckiego TW1000 http://www.allegro.pl/show_item.php?item=42468822 jest moim zdaniem bardzo git poniewaz kumpel stal przedemna i sam chcial zebym go tym spsikal "wiec chcesz wiec masz"stal z hmmm 3 m odemnie i niedostal tym mocnym strumieniem tylko mgielka ktora opadala!!i momentalnie zadzialalo:] koles az kleknal z przerazenia i bulu momentalnie poszlismy do kibla i zanuzylem glowe w umywalce letniej wody to nie byl dobry pomysl ;P po okolo 15 min moczenia glowy poszedl do domu wieczorkem przyszedl jeszcze do mnie i mial cale czerwone oczy i jeszcze go lekko pieklo :) jak myslecie dobry gaz?? i o co chodzi z tym OC na zdjeciu widac na butelce pisze na samym dole w takiej gwiazdce to jest skrut od jakiegos olein capri cos chyba tak to szlo THX I NArX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 72 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1758
Ja tydzień temu użyłem TW 1000 40-50 ml(pieprzowy-zelowy), co prawda "psiknąłem" napastnika 3x, chyba pół butelki wytraciłem ale efekt był taki, że usiadł na krawężniku i się nie podnosił :P. 10 minut później widziałem go w tym samym miejscu w tej samej pozycji, więc mogę polecić ten gaz.

p.s. co do wypowiedzi kolegi wyzej to nie wierze w tą "chmurkę opadającą z odległości 3m". Ja musiałem poprawić typowi bo po pierwszym użyciu (ok. 1-1.5m) nie wygladal jakby to na nim zrobilo jakies specjalne wrazenie ale moze to rowniez zalezec od napastnika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Przez 4 lata chyba gość zdążył wybrać gaz dla dziewczyny...Patrz na daty i zapoznaj się z regulaminem forum.

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2009-05-21 08:16:03

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
ja mam jedno szybkie pytanko :)

który gaz z tych trzech wziąść dla dziewczyny właśnie?
1.KOLTER GUARD 300 ŻEL
http://jardb.pl/019gazobronnykolterguard300-p-412.html
2. RED PEPPER ŻEL
http://jardb.pl/025gazobronnyredpepperel40ml-p-419.html
3. Gaz KO JET
http://www.commando.sklep.pl/produkt,138,artykuly.html

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Ja bym polecał,żebyś nie brał trzeciego z listy gazu...

Dla siebie,po przeczytaniu opisu gazów wybrałbym drugi gaz(ale papier i klawiatura przyjmuje każdy opis,a realia mogą być inne).Nazwa pierwszego producenta gazu jest najpewniejsza i najbardziej renomowana wśród tych 3 rodzajów gazu,który podałeś.

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2009-06-25 00:13:03

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

filmiki treningowe

Następny temat

Muhammad Ali

WHEY premium