SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki gainer?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 945
Czy gainer K** premium x-gainer będzie dobry dla osoby której ciężko przybrać na wadze? Staram się jeść dużo zwykle są to podroby, stek Wołowy, kurczak do tego kaszą i ogólnie hmm trzymam miche a mimo to kiepsko idzie mi maskowanie dlatego zastanawiam się czy nie kupić sobie gainera, jakie inne moglibyście polecić? (najlepiej takie które będą w sklepie stacjonarnym K** bądź innym z odżywkami)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2660 Napisanych postów 50475 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 340434
To SFD, także portal, jak i firma produkująca suplementy konkurencyjna dla firmy do której nawiązujesz w swoim poście.
BTW powinieneś jeść zgodnie z zapotrzebowaniem + nadwyżka kaloryczna, a nie tylko "dużo". Wiesz ile kcal spożywasz?

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 945
Sorki wiem mniej więcej ile spożywam aczkolwiek się to waha no i użyłem firmy konkurencyjnej dlatego że nie ma chyba jeszcze stacjonarnego w moim mieście z tego co się orientuję także jeszcze raz przepraszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2660 Napisanych postów 50475 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 340434
https://www.sfd.pl/sklep/ jak boisz się robić zakupy online, to bierz przesyłkę za pobraniem.

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3825 Napisanych postów 63295 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 680190
Nie wiem czego można się obawiać w takiej sytuacji. Gainer to produkt, który zawiera słabej jakości węglowodany. Poza tyn białka w diecie na pewno Ci nie brakuje jeżeli jesteś szczupły. Polecam przeanalizować dietę i wtedy zobaczmy czego brakuje. Ew. zamiast gainera lepszej jakości węglowodany, np. Quamtrax Instant Oat Meal.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ograniczenie cycka z kury do minumum

WPC