SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki dobry męski zapach

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Wiek 70 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 437
W cenie do max 200 złotych ( na pewno nie dam za perfumy 5 stów jak zdarza sie niektorym).
Chciałbym aby długo trzymał się na skórze no i podobał się dziewczynom. Z góry dzięki za polecenie czegoś porządnego.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 232
Takie ryzyko kupowania przez internet. Ale jak Ci sie nie spodoba to z tego co wiem mozńa zwrócić ( mi się akurat podobały to zostawiłem sobie). Sa w sumie w wielu sklepach w sieci tak wieć możesz się zorientować czy nie da się zamowić sobie próbki czy czegoś takiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 237 Wiek 20 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4681
Popatrz z HUGO BOSS lub Calvin Klein :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 232
Pamiętam ,ze rok czy dwa temu kupiłem sobie pierwszy raz love desire. Z ciekawości bo chciałem zorientować się czy zapach z feromonami będzie się podobał płci przeciwnej. Nie wierzyłem w to zbytnio, ale przyznam,że coś w tym jest bo laski o wiele częściej reagowały na te perfumy niż na inne. Tak wiec albo zapach sam w sobie podoba się dziewczynom albo rzeczywiście zawierać feromony. Dodatkowo są tanie bo da się je ustrzelić poniżej stówki. Teraz jednak mam ich wersję premium , która kosztowała mnie 200 zł czyli drożej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 151 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 455
Za 200 zł jesteś w stanie kupić praktycznie każdy zapach, tylko kwestia jakiej pojemności, bo raczej nie 100 ml. Ja ze swojej strony mogę polecić Yves Saint Laurent L-Homme, ewentualnie Carolina Herrera 212.. Co do love desire to rownież słyszalem że niezłe i tak się zastanawialem czy ich nie zamówic, ale ciągle jakos nie było okazji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53180 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400644
Wiesz, to zależy co kto lubi. Też musisz czuć się dobrze z danym zapachem. Ja lubię owocowe, orzeźwiające zapachy. Inni wolą jakieś pieprzowe itd. Najlepszym rozwiązaniem jest wyjście do perfumerii i pogadanie z obsługą. Można trafić czasem na kogoś, kto na prawdę się zna
Ja tak robię. Idę mówię w jakiej cenie mniej więcej chce kupić, mówię jakie miałem do tej pory, które mi się podobały i to się sprawdza

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33053 Napisanych postów 23153 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278022
Ja zawsze mialem słabość do Acqua di Gio Pour Homme - Giorgio Armani - dla mnie super zapach w stosunkowo dobrej cenie



a jakiś czas temu zakocham sie w tych :):) . kozak

https://allegro.pl/oferta/perfumy-meskie-lacoste-essential-men-125ml-folia-6847764397


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2020-04-17 17:00:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53180 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400644
Aqua di gio też takie tanie nie są

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33053 Napisanych postów 23153 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278022
georgu
Aqua di gio też takie tanie nie są
kurcze no teraz widze ze jakies dziwne ceny , no ja kupowałem zawsze na promocji jak sie pojawiały to płaciłem w sklepie po 160-190 za flakon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53180 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400644
M można znaleźć też coś fajnego, a mało popularnego. Brat rok temu pod choinkę dostał Próchnik Gryf i też fajny zapach

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33053 Napisanych postów 23153 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278022
georgu
M można znaleźć też coś fajnego, a mało popularnego. Brat rok temu pod choinkę dostał Próchnik Gryf i też fajny zapach
Ale zaskocze tez kilka osob , ostatnio kupiłem od sasiadki ( dałem się namowić ) na jakieś perfumy dziwnej firmy ( imitacja ) 40 zł - przyjechał do mnie kumpel który ma fioła na punkcie dobrych perfum ciuchów itp , i na wstępie stwierdził że czuje zakup zayebistych perfum które sam posiadał ( zielone lacosty ) a ja rano się psikałem , nie chcial uwierzyć że to imitacja za 40 zł , a rzeczywiście zapach idealny i trzyma na ciuchu do 24 h spokojnie , Więc czesto jest tak że co tanie nie zawsze znaczy dużo gorsze :)


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2020-04-19 17:27:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53180 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400644
Pewnie mówisz o Flow perfumes. U mnie też naczelnik się podniecał, że podróba Chanel Platinium Egoist jest 1 do 1,ale mam inne zdanie. Ogólnie zapach całkiem ok, ale nie trzeba być specem żeby wyuczyć różnicę

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile potrzeba linki do atlasu

Następny temat

Uwaga na oszustów z firmy Zdrofit

WHEY premium