SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki bulk wybrać ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12018

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 348 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6083
Witam dzis miałem kupic mutant mass ale w sklepie powiedzieli mi ze jak chce budoać i łapać wage i mase miesniowa to powinieniem kupić sobie jakieś białko ale z tego co wiem to białko nie buduje samych mięśni :) a weglowodany musza być zeby dać jakieś tam paliwo:)Wiec wpadłem na popmysłą zeby nie łąpać fatu po masówce( zeby sie nie zalać) kupić bulka lub przewage 30% w gainerze więć do głowy przyszło mi olimp profi whey mass i gainer super mass 4000 do treca jakoś nie mam przekonania i do hard mass wieć może doradzicie co kupić:).Uważam że ten profi nie jest az taki zły ale jak zawsze czekam na wasze opinie i propozycje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
Best Mass Extreme Activlab (bananowy)
Profi Whey Mass Olimp
Hard Mass Trec

itp
do wyboru do koloru

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
nie sluchaj ludzi w sklepie bo w 3/4 przypadkow to naciagacze

bulk: Up Your Mass

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
zalezy ile kasy masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 348 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6083
Wiesz jak bym nie słuchał ludzi którzy są doświadczeni to nie bym miał takich egektów jakie mam teraz :) Mam 150zł na suplement , no tak tylko ja powtażam nie chce się zalać tzw tłuszczem ,chce budować w miarę szybka i dobra mase :)a bulk/gainer ma być dodadkiem to siete i bede go uzywałwtedy kiedy np nie bede mogł zjesc jakiegoś posiłku lub np uzupełnienie śnadania :)lub kolacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
UYM dostaniesz 2270g smaki wyyebane

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 348 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6083
Widzę też ze olimpa ma top mass ale chyba profi jest lepszy :),czekam na wasze wypowiedzi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3581
zalewasz sie od dodatniego bilancu, a nie od ilosci wegli. pamietaj, zeby organizm wchłonal 1g białka potzeguje ok 20 kcal z innych zrodel (beby bialko jako budulec wykorzystac, a nie jako energie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 348 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6083
No to w zasadzie jak to jest bo co inna osoba to inaczej mówi , jak będe maił diete 3200 kcal i w tym bedzie suplement bulk / gainer to nie bedzie mi sie tak szybko odkladać tkanta tłuszczowa jak wypije bulka bo ma 50% białka( w maire czysta masa) a czym wiecej weglowodanow np mutant mass tym wiecej tłuszczu ?.Czy dobrze myśle ?.Bo wiem ze budowanie czystej masy jest trudne ale z drógiej strony nie chce sie zalać tłuszczem bo potem ciezko pozbyć się go
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 348 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6083
Wiec co z suplemenów polecacie jaki bulk/gainer i podsumowanie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 348 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6083
dla czego warto wybrać ten produkt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3581
Chodzi o coś innego - czystą masę mudować możesz, ale przy praktycznie idealnej diecie - a to paktycznie nie jest możliwe. Bialko w wiekszej ilości jest przetwarzane na energie, a nie na budulec (a wlasnie o to nam chodzi) i jest ciężej strawiane niż węgle, żeby zużyć je na energie organizm zużywa więcej kalorii - to tak w skrucie. Bież gainera 20-30% jesli na mase idziesz, wiecej bialka to tylko je zmarnujesz (ale w miare dobre na redukcje - po treningu)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nitrobolon pytanie

Następny temat

Cykl na kreatynie+HMB

WHEY premium