SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki booster ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 836

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 181 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3321
Hej drugi raz zakładam podobny temat,ale już postanowiłem,odpusciłem prochormony.. poczytałem trochę o tym! Mam zamiar zacząć boostera teścia,zastawnawiam się nad go-nads Thai Labs a 6-bromo z Brawn Nutrition ,tylko to bromo tj.nowość ,bo z fussion suplements wycofali ,a jak kumple brali ,to kozacko na nich działało, myślicie ,że to nowe to będzie lipa?
1.Który booster lepszy? Jaki polecacie? Moze jakiś inny?
2.ile moge ciagnąć na tym cykl? 8 tygodni czy nie bardzo?
3.Co do tego,bo zamierzam dobrze zainwestować ,mam cały nitrobolon II,brać z tym czy po tym (bo 1,5 tyg temu skonczylem kreatyne inną)? !na pewno kupię białko w celu uzupełnienia diety,bo nie zawsze ogarne czasowo.
4.Jak często mogę stosować takie boostery? ile razy w roku ?
5.Ogólnie jakieś wskazówki co do tego cyklu?
Bardzo mi zależy na odpowiedziach,zamierzam to zrobić mądrze i konkretnie :P pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 24621 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 104926
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
19,tak wiem powiecie ,że młody i mi nic nie da kumple młodsi brali i klepało.. kreatyny mnie już nie klepią.. odżywiam się dobrze ! postanowiłem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 24621 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 104926
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 83559
w wieku 19 lat masz teścia na max poziomie co Ty chcesz podwyższać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Raczej nie ,kumpel o podbnym stażu ,wieku i suplementacji poszedł 3cm w łapie,to zadziałało na niego zadziwiająco,z dietą bez szału był.. Dalej proszę o odpowiedzi aaa i ktoś wiec co to za skład? "4-chloro-17a-methyl-4-ene-3,17 diol" znajduje sie w halo Brawn ,chce potwierdzić czy to steryd/prohormon,kumpel na tym ładnie idzie,nigdzie nie moge o tym więciej info znaleźć.. Nie zależy mi tak na podwyższeniu teścia,jak bardziej na masie mięśniowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1078 Napisanych postów 21988 Wiek 8 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 339499
mase buduje sie na odpowiedniej misce i ciezkim treningu a nie na suplach..
ale pewnie nie dasz sobie powiedziec bo kumplom idzie.. jak nie masz co z kasa robic to próbuj takie cuda a sam sie przekonasz co to jest warte w Twoim wieku..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 83559
prohormon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
K...
Nie zależy mi tak na podwyższeniu teścia,jak bardziej na masie mięśniowej

A wiesz jak wpływa podniesiony poziom testosteronu do maxa/ ponad normę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3144
go-nads thai labz najlepszy boozer na rynku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2140
BPS DERMACRINE

ANABOLIC INNOVATIONS STOKED

ANABOLIC INNOVATIONS TESTOPRO

3 najlepsze boostery teścia bez żadnego PH

PzDr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suple od Burneiki

Następny temat

cykl kreatynowy, propozycja dawkowania

Fruzelina