SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki Trenabol najlepszy??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2237

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
Witam mam 21 lat na silownie chodze dosc dlugo czyli kolo 6lat chcialbym zapytac z jakiej firmy i o jakim stezeniu na dobra rzezbe jest Trenabol bo mam zamiar sobie go wziasc ale nie wiem z jakiej fimry chce sobie zrobic kuracje z trenu winstrolu i moze propa albo dorzuce testopin zamiast propa...co radzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 330 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1099
Podobno trenaplex z AXIO daje radę, nie polecam EC, bo ciężko o oryginał w tym momencie..Bij codziennie po 0,5 ml..napewno potarga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
a jak mam dostep z british dragon filmy te sa lepsze?mam dostep do acetat,hexa a z firmy intrnational pharmaceuticals takie same i jeszcze trenabol base wiec ktory z nich najlepszy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
testopin zamiast propa...co radzicie?


chyba musisz połączyć oba te środki...

poczytaj dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
ale jaki tren jest najlepszy? a z tescia to wezme testopin zamiast propa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 330 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1099
Trenbolon base z IP wogule nie działa..tren hexa z BD daje radę, ale najrozsądniej inwestowac w axio i Swiss..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 480
tren acetat atomic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oxsolaren?

Następny temat

trenaplex a 100

WHEY premium