SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki Plan?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 418

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 256 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1971
Witam.Chciałbym poprawić moje wyniki w wyciskaniu sztangi na poziomej.Więc klatka,triceps i barki byłyby ćwiczone pod kątem siły.A czy po za tymi 3 patiami resztę mógłbym ćwiczyć na masę?Jeśli tak to jak wyglądał by podział treningów na dni?Od razu po rozpoczęciu nowego planu mam zamiar zażywać kreatynę 0,3g na 10kg masy ciała.Dzięki wszystkim za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 171 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2455
Zazwyczaj z siła idzie masa. NIkt Ci konkretnie nie odpowie na to pytanie, nie wiadomo jakie partie masz slabsze i ktore odstaja od reszty, skup sie wlasnie na nich. Co z nogami? Powinienes cwiczyc cale cialo. Nie wiem ile wazysz ale kreatyna 10g dziennie wiecej nie ma sensu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 256 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1971
Tak jak napisałem klatka,triceps i barki na siłę a reszta na masę czyli też nogi (dobrze wiem ,że to połowa ciała).Ale ogólnie o to chodzi czy można ćwiczyć jednocześnie na masę i siłę?Za niedługo mam zawody w wyciskaniu i chciałbym się poprawić siłowo w tej konkretnej konkurencji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
A ile wyciskasz aktualnie ?

Oczywiście da się połączyć budowanie masy z budowaniem siły. W pierwszych latach treningu nie potrzeba do tego żadnych specjalnych metod, tylko klasyczny program z periodyzacją liniową.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 171 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2455
Jedno idzie w parze z drugim. Nie wiem jaki masz plan treningowy, ale docieraj bardziej te slabsze partie. Ciezar dobieraj na ok 8 - 10 powtorzen, 3 - 4 serie, pelne wolniejsze powtorzenia.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalacz tluszczu

Następny temat

[FBW] - Ocena planu treningowego

WHEY premium