SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki Izolat i BCAA zakupić? prosze o pomoc

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1329

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam mam do Was pytanko jakie BCAA i izolat polecicie;) cos dobrego szukam;) brałem z izolatów:
- Fitmax isolate premium 90
- Vitalmaxa isolat
- Musclemeds Carnivor
Z BCAA to brałem:
- Hitec BCAA powder
- Olimp BCAA te zółte opakowanie
- Fitmax BCAA+Citrulina
- Fitmax BCAA pro 4200 w tabletkach
Czy coś z tego wybrać czy może coś innego polecicie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 416 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8160
Zareczam Cie ze monster amino pobije oba te bcaa i wszystkie inne wlasnie pod wzgledem rozpuszczalnosci. Wystarczy poczytac i przeanalizowac. Ja pije te aminokwasy bo po pierwsze duuzo tej leucyny po drugie wiem ze wszystko sie rozpusci i to naprawde wszystko, nie musze duzo sypac zeby mi wyszla porcja przed trn i zabezpieczyla miesnie - duzo leu. Smak kwasne jablko, na upalne popoludnie jako napoik przed trn - bajka sprobujesz raz a nie kupisz zadnych innych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9112
Co do BCAA to najlepiej wypada od Hiteca. A izolat może być z Treca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
ja osobiście jem teraz isolate z treca czekolada z miętą - smak konkret
BCAA z hiteca też bardzo dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2941
Piłem Treca o smaku czeko-mięta na siłowni, nawet smaczny ale całego słoja bym nie chciał. Bardziej smakował mi waniliowy.

Zmieniony przez - rezox w dniu 2013-06-30 19:21:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
smak to kwestia indywidualna produkt sam w sobie dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
izolat z trec'a jest ok, ta starsza wersja smak owoce leśne bardzo fajny, czeko-mięta dla znudzonych zwykła czekoladą nawet w miare ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 416 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8160
Hmm dlaczego najlepsze bcaa z hiteca? Niech ktos mi wypunktuje je na tle innych? izolat kozacki z qnt lub dymatize, z sciteca jest tanszy od koncentratu sciteca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo w jednej porcji (13g) jest 5g czystych BCAAs. Biorąc pod względem cenę wychodzi, że dostajesz najwięcej BCAAs w za daną kwotę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 416 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8160
Ja tam sie upieram przy monster amino i jak kazdy zachwala tak to bcaa z hiteca to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Upierasz się bo ma stosunek 4:1:1, tak? Leucyna jest ważna bo jest mediatorem ale bez reszty BCAA jest nic nie warta. Stosunek BCAAs w mięśniach to 3-2,5-1 więc te Hi-Tecowe wypadają najlepiej w stosunku cena/jakość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 416 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8160
Nawet troszke wiekszy leucyna jest wazna bo jest najbardziej anaboliczna z nich wszystkich, a tych mediatorow to jeden CH ile jest bo wchlaniac bedzie sie i tak tak samo, wiec zazwyczaj wszystkie aminy izoleucyny i waliny maja 1:1. Jezeli ktos oszczedza to moze i wyjda ok, ale np te nowe aminokwasy z activlaba (czarna linia), 2;1;1 - 80 porcji a cena nizsza niz hitecowe. Tak samo kolejna kwestia - rozpuszczalnosc. Z checia bym zrobil test rozpuszczalnosci hiteca (leucyny) i monster amino, ktore rozpuszczaja sie bajecznie = sygnowane znaczkiem PepForm. Leucyna jest w pelni rozpuszczalna wiec nie boje sie o to ile sie rozpusci, ile nie, i ile pojdzie sie yebac.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bcaa+Carbo+Bialko+Kreatyna-jak dawkowac i kiedy?

Następny temat

Co myślicie o takim połączeniu kreatyn ?

WHEY premium