SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki Inhibitor aromatazy wybrać ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
haha a juz juz pol strony sie naprodukowałem na omadyna jaki jest je... id... ale potem zobaczyłem strone 2 i ze tren sie wkrecił wiec mi sie humor poprawił... do autora: tak jak aras ci radzi ATD + jakis test freak mozesz dac i jakies ziolka ale najlepiej gdybyś dał wyniki z normami z lapa.

Zmieniony przez - Showcase w dniu 2012-05-27 13:33:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Jesli zdecydujesz sie na ATD zrób jak radzi Aras, nie dawaj częsciej ani wiecej Tyle styknie.Natomiast co do całej sytuacji to wcale mi sie ona nie podoba.Wysokie LH i niski testosteron swiadczą typowo o problemach z jadrami i dziwie sie że endo odpuscił To nie jest normalna kolej rzeczy..Wpływ na poziom hormonu LH u mężczyzn ma testosteron. Oba hormony działają na siebie wzajemnie na zasadzie, tzw. mechanizmu ujemnego sprzężenia zwrotnego. Gdy spada poziom testosteronu, następuje zwiększone wydzielanie LH, który pobudza z kolei syntezę i wydzielanie tego pierwszego hormonu. Jesli on jest wydzielany w małych ilosciach znaczy cos jest nie tak.Ja bym jeszcze poszedł do urologa.Sytuacja wcale nie jest jasna mimo zrobionego jak twierdzisz USG jader. ATD obnizy estro ale ja bym uparcie szukał przyczyny.Chyba ze o wszystkim nie wiemy np leki, uzywki choroby itd. I na drugi raz dawaj dokładnie wszystkie badania.Przydałoby sie jeszcze FSH i prolaktyna oraz SHGB aby wszystko dokładnie ocenic.

Zmieniony przez - Hermann1 w dniu 2012-05-27 16:19:29

Zmieniony przez - Hermann1 w dniu 2012-05-27 16:21:04

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11160
Showcase nie wiesz ocb to sie nieoddzywaj aras sie do mnie przyczepil usuwa sam swoje posty szkoda ze sam se bana nie dal haha
a atd z allegro i netu bym niekupywal bo moze nie dzialac wiec polecilem nolve/provi co w tym dziwnego mozna brac ale nie za duzo zeby tylko minimalnie sie hormoni zmniejszyly znaczy estro

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wow.. dane z profilu
omadyn
Obwód Klatki (cm) 119 na pąpie wiecej




Nie doradzaj mu głupot.. Niech idzie do innego lekarza zamiast narobić sobie więcej szkód.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Nolva nie rozwiaże sprawy bo jest anty estrogenem a nie inhibitorem aromatazy. Tu potrzeba iA a przede wszystkim mądrego lekarza.Dorażne rozwiazania są tylko na krótko.PRZYCZYNA - LIKWIDACJA = ZDROWIE ot co.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nawet nie widzieliście jego badań a radzicie mocne środki __ boostery dda atd to max co powinien wziąść nic mocniejszego__jak rozleguluje gosp. horm to wtedy będzie problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Tak jest z tym nie ma jaj.Widocznie nie ma alarmu skoro nie wkleił wyników a my sie tu produkujemy.Z hormonami trzeba ostrozniebo przy braku rozsadku to mozna wacka uzywac tylko do sikania i stracic majatek na lekarzy.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13450
Herman jak mozesz wejc w moj temat na pierwszej stronie masz wszystko napisane i na ostatniej mam bardzo dziwny organizm i zle reaguje na tescia, dzieki za pomoc. https://www.sfd.pl/Wysokie_estro_i_prolaktyna_na_testo-t834306-s11.html#post3

Zmieniony przez - Vegeta223 w dniu 2012-05-27 20:11:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Vegeta daj mi troche czasu bo syn jedzie na wycieczke jutro i mam urwanie genitaliów.Przejrze wszystkie Twoje wypowiedzi i postaram sie w miare mozliwosci odpowiedzieć. Nie jestem jakims specem ale zrobie co w mojej mocy.Autora przepraszam z smiecenie w temacie i jeszcze raz sugeruje konsultacje z innym lekarzem , urologiem lub andrologiem.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4660
Zamieszczam badania z normami, sorki za rozrzut liter ale ciężko to ogarnąć.
Jeśli chodzi o podłoże hormonalne i niski teść to raczej jest w porządku. Jak kolega wcześniej wspomniał wychodzi na to że jest problem z gonadami, ew. te estrogeny można próbować zmniejszyć.
Nigdy nie robiłem badań hormonów, więc nie mogę powiedzieć czy ten poziom teścia jest winny, bo być może dobrze funkcjonowałem przy tym poziome a estrogeny miałem niższe i było wszystko ok. Objawy niskiego teścia widoczne od dłuższego czasu (lata).

Testosteron 486 245 - 1600 ng/dl

Testosteron wolny 10,7 4,5 – 42 pg/ml

Estradiol 39,66 0 - 39,80 pg/ml

LH 6,46 0,8 – 7,60 mlU/ml

FSH 5,01 0,7 – 11,10 mlU/ml

SHBG 36,70 7,2 - 100,00 nmol/l

Progesteron 0,62 0,27 – 0,90 ng/ml

Prolaktyna 12,30 2,5 – 17,00 ng/ml

TSH 0,903 0,55 – 4,00 ulU/ml

FT3 5,35 3,5 – 6,50 pmol/l

FT4 17,61 11,5 – 22,70 pmol/l

hGH Hormon wzrostu 0,12 0,10-5,00 ng/ml

HCG <1,00 <1,00 mUl/ml

DHEA 10,8 1,8 – 12,50 ng/ml

Kortyzol: nie pamiętam, ale coś pod górną granicą.

Podoba mi się Twoje podejście Hermann1, bo farmakologia nic nie da jeśli jest problem narządowy, kogo sugerowałbyś odwiedzić jeśli zajdzie taka potrzeba ? Urologa, seksuologa, androloga ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cisnienie

Następny temat

CLENBUTEROL -Pomoc

WHEY premium