SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakiś suplement w czasie redukcji?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3463
Witam.Jestem w 3 miesiącu redukcji,i chciałbym zakupić jakiś suplement.Zastanawiam się tylko co dokładnie i czy na tym etapie jest sens go przyjmować :) Proszę o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402295
chyba dział wybrałes nie odpowiedni, tam masz dział od treningów,
w juniorze dostał bys pomoc w kazdej dziedzinie czy to treningi czy dieta czy jeszcze co innego,

proponuje zebys wlasnie tak własnie zrobił ,
załozył temat z ankieta tak jak powinno to porzadenie wygladac,
dał zdjecie zeby bylo mozna oceniec sylwetke,
wtedy mozna lepiej doradzic

Zmieniony przez - wincol w dniu 2013-06-08 17:51:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402295
jakis? tzn co dokladnie masz na mysli, o spalacz Ci chodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3463
Tak spalacz :) Lecz zastanawiałem się też na kreatyną tylko czytałem wiele opini na ten temat ...Że w dobrych dawkach pomaga na redukcji,a jeśli przesadzimy zalewa I mam dylemat;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402295
kreta pomoze zachowac mieso itd, dobra sprawa na redukcje,
"zalac" Cie nie zaleje, bo to bardziej od diety bedzie zalezało, a nawet gdybs troche wody zatrzymał to po odstawieniu krety wszystko wraca do normy wiec nie ma sie czym martwic,

co do spalacza to jak wyglada sprawa z poziomem bf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3463
Poziom BF na początku wyglądał następująco : Przed zaczęciem redukcji 29,14% obecnie około 23%:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402295
to sporo,
osobiscie wstrzymał bym sie ze spalaczem i kreta raczej tez,
poki co przy dobrej diecie i treningach nie powinno byc problemu z paleniem fatu,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3463
A można coś dołożyć do tych treningów i diety aby przyśpieszyć proces palenia fatu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402295
załóz moze temat w dziale "junior" ,
podaj tam diete, treningi itd, swoje dane potrzebne to dostaniesz kompleksowa pomoc ,
tu zajmujemy sie suplementacja a raczej nic Ci nie potrzeba takiego co wspomagalo by spalanie

Zmieniony przez - wincol w dniu 2013-06-08 17:38:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3463
Czyli po prostu ćwiczyć tak jak ćwiczę do tej pory i tłuszcz sam poleci :) Dzięki za pomoc ! pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402295
nie wiem jak trenowałes, jak jadłes wiec Ci tego nie powiem, no i oczywiscie pewne zmiany trzeba wprowadzac w miare utraty wagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3463
https://www.sfd.pl/Jestem_Gruby_potrzebuje_porad_:_-t939122.html  To mój temat :) jeśli Ci się chce to przeczytaj jak to wygląda,i dodaj coś od siebie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMB 1250

Następny temat

Odzywki Na Cykl

WHEY premium