SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakiś krotszy trening

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2530

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyznz

Wiek

19

Waga

obecnie wiecej niz 86 dokladnie nie wiem

Wzrost

179

Cel treningowy

ogolnie poprawa sylwetki

Staż treningowy na siłowni

8 miechów

Uprawiane inne sporty

nie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

jest

Dieta

podczas tego treningu jadlem dobrze

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

brak

Ostatnio przerabiany plan

FBW BY TRAKTOR
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3836
manius: swoim podejściem do ćwiczeń nic nie osiągniesz. Nic nie ma za darmo, żeby do czegoś dojść trzeba ostro Zapyer****ć. Nie chodzi mi o to że masz wychodzić pół żywy z siłki ale o to żebyś systematycznie zwiększał wysiłek na siłowni i odpowiednio kontrolował regenerację i sen. Z tego co wyczytałem w tym temacie Twoim to wnioskuję że poprostu chcesz jak najłatwiejsza drogę obrać. Trening pull byl ciezki wiec wroce do tej metody ktora jest duzo latwiejsza. Z takim podejściem nie oczekuj na wyniki. Może zajmij się szachami? Tam możesz trenować ile chcesz i się zbytnio nie wysilisz, a chyba o takie cos Ci chodzi? Jeżeli jest progres to po co coś zmieniać? Żeby zbudować dom to potrzebny jest fundament (dieta), potem stawiasz solidny dom (trening) i równie ważne jest wykończenie zeby dom wygladal dobrze (regeneracja). Trzeba wiedziec na ile stac moj organizm i ile jestem w stanie z siebie wycisnac. Przytoczę Ci motto mojego trenera od boksu:

Pomogłem? To daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3836
.. Im więcej potu zostawisz na treningu, tym mniej krwi zostawisz na ringu ". Przytocz sobie te motto do Twojego treningu na siłowni. Nie dosłownie, ale niech da Ci do myslenia czy jest sens żebys z takim nastawieniem dalej trenowal

Pomogłem? To daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2527
DALEM CI SOGA ERYK ZA DOBRE 'MOTTO' ;D DZIEKI ZA SZCZERE SUGESTIE ,WIEC PODJOLEM DECYZJE ZE NIE ROBIE SPLITU TYLKO STARY TRENING ALE ZMIENIAM JEDNO CWICZENIE PODCIAGANIE PODCHWYTEM NA UGINANIE SZTANGA MOZE BYC? I POMPKI NA FRANCUZA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 458 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13618
Nie, nie zmieniaj podciągania ani pompek!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2527
AKURAT DO POMPEK TO NIC NIE MAM ALE PODCIAGANIE STOI W MIEJSCU ANI RAZU WIECEJ RAZY SIE PODNIESC NIE MOGE WIEC NIE WIEM CZY JEST SENS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 458 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13618
To rób z asekurantem / wydłużaj fazę negatywną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2527
chyba wreszcie zrozumialem oco chodzi traktorowi ten post mi objasnij i naprawde potrafi z motywowac :D https://www.sfd.pl/MOTYWACJA_według_mnie_ZAPRASZAM-t240333.html a nastepny temat https://www.sfd.pl/FBW_i_split_dla_początkujących.-t828260.html objasnij mi jak mam dalej cwiczyc wszystko zostawiam tylko wyciskanie lezac moge zrobic takzwane Dipsy? czy wgl dam rade temu cwiczeniowi? bo nie mam juz ciezaru i dlatego cwiczenia typu wyciskanie lezac musze pocekac az dokupie ciezaru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3836
zawsze mozna wylać z betonu. tanio a i satysfakcja jet

Pomogłem? To daj SOG'a :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW z lekką modyfikacją

Następny temat

Jak dopasować ciężary do hantli?

WHEY premium