SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka suplementacja do siatkówki.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 27
Witajcie ,
Zdaje sobie sprawę że jest masa tematów dotyczących suplementacji i odżywek , ale szczerze mówiąc nie mam pojęcia od czego zacząć i co ugryźć aby było dobrze , ale przejdźmy do sedna sprawy. Jakoś od lutego do lipca zrzuciłem około 20 kg , nie katowałem się restrykcyjnymi dietami czy tabletkami po prostu dużo sportu , siatkówka , bieganie i jakoś się udało. Ogólnie spadła mi waga wraz z mięśniami. Od Maja zacząłem chodzić na siłownie. Chce trochę przybrać na wadzę i przy okazji zbudować mięśnie. Mam 180 cm wzrostu i ważę 72 kg. Mój tydzień treningowy wygląda mniej więcej tak Poniedziałek siatkówka , Wtorek siłownia , Środa odpoczynek , Czwartek siłownia , Piątek siatkówka. I reszta dni odpoczynek. Chciałbym przybrać na masie a zarazem troszkę spalić tłuszczu bo w niektórych miejscach jeszcze on jest. Dodam że staram się jeść normalnie zdrowo i jeść dużo białka , ale czuje po prostu że czasami brakuje tej siły mimo regeneracji.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1454 Napisanych postów 10225 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84257
Nie ma co kombinować kup sobie podstawy dobrą kreatynę , i białko do tego węgle w postaci postaci ryżu czy banów. Poza tym zwiększasz bilans kaloryczny i jesz czysto jako dodatek możesz nie musisz jak grasz na hali kupić bcaa przed treningowo i w czasie treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 27
Czyli pozostać tak jak teraz. A dodatkowo kreatyna + BCAA. BCAA brać przed treningiem na hali i w czasie treningu a w pozostałe dni , jak chodzę na siłownie to także stosować przed i w trakcie czy tylko i wyłącznie pod siatkówkę ? A dawkowanie kreatyny , z tego co wyczytałem i zrozumiałem ( poprawcie mnie jeżeli się mylę ) To w dni treningowe brać rano , przed i po treningu tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6723 Napisanych postów 76186 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 637743
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8258 Napisanych postów 150156 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1188276
mskrok
Czyli pozostać tak jak teraz. A dodatkowo kreatyna + BCAA. BCAA brać przed treningiem na hali i w czasie treningu a w pozostałe dni , jak chodzę na siłownie to także stosować przed i w trakcie czy tylko i wyłącznie pod siatkówkę ? A dawkowanie kreatyny , z tego co wyczytałem i zrozumiałem ( poprawcie mnie jeżeli się mylę ) To w dni treningowe brać rano , przed i po treningu tak ?

co do kreatyny porcja przed i po treningu w zupelnosci starczy, w dzien bez treningowy mozesz dac rano
co do BCAA popijaj na treningu w ilosci minimum 1g na 10kg masy ciala, jak wazysz np: 80kg, to 8g
co do zastosowania ja skupilbym sie na tym by glownie bcaa brac w dzien treningu silowego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak dobrać adaptogeny według potrzeb - prośba o pomoc

Następny temat

Spalacz

Fruzelina