SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka rakieta do tenisa

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Banan z działu Sporty indywidualne.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15243
Jaką polecacie rakietę dla początkującego ,który ani razu nie grał w tenisa tak do 60 zł. Jak możecie podawajcie linki z allegro.

Daj z siebie wszysttko, zanim powiesz basta.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 142
60 zł to chyba trochę za mało ja uczyłem się na Babolatach
Polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 165 Wiek 31 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2738
Ja uczyłam sie grać taką za 80zł i dobrze było. Wystarczy, aby oswoić się z tenisem. Jak już coś zacznie wychodzić to zadbaj o lepszą rakietę. Zresztą lepiej od razu kup jakąś za ok 300 zł. Po co wydawać kasę na dwie rakiety. No chyba że się boisz, że ci się nie spodoba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1156
TYmbardziej ze taka rakieta jak ktos szanuje to wytrzyma kilka dobrych lat! tylko sie zmienia raz na jaksi czas gumy...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rower do 1400zł

Następny temat

Liga Mistrzyń Siatkarek 2008/2009

WHEY premium