SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka przedtreningówka tylko ze sklepu sfd.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 331
Tak jak w temacie, nigdy nic nie jadłem mocnego, żadnego geranium itd nie brałem. Sawa i no explode szamałem i byly ok, ale potrzebuje petardy pobudzenia i niezlej pompy. Cena nie ma znaczenia. Tylko sklep sfd, dziękuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4518 Napisanych postów 35794 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263121
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12038 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
Jw sam podjadam taki zestawik i jestem bardzo zadowolony. St+pump it

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 173 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4883
Ja polecam ci taka opcje znacznie lepiej działa niż saw i no xplode
https://sklep.sfd.pl/Optimum_Gold_Standard_Pre-Workout-opis32256.html


Zmieniony przez - The_IceMan w dniu 2015-07-14 11:08:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
Imo, gold standard lekka przedtreningówka, tym bardziej że xplode wcześniej podjadał. Połączenie od K_PS powinno dobrze się sprawować :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 331
W sklepie sfd polecono mi stimul8 i agmatyna co o tym sądzicie? Bo jedno klikniecie dzieli mnie od zamówienia. Show time teraz kończę i taki sobie.


Zmieniony przez - takikozakk w dniu 2015-07-14 14:40:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 173 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4883
Steven_99
Imo, gold standard lekka przedtreningówka, tym bardziej że xplode wcześniej podjadał. Połączenie od K_PS powinno dobrze się sprawować :)


Lepiej działa niz no xplode i to znacznie pozatym nie brał dużo pre więc po co ma się pchać odrazu na mocne? i później nic nie bedzie go klepało, lepiej brać stopniowo.
Skoro nie brałeś nic mocnego to daruj sobie stimul8 weź coś słabszego.


Zmieniony przez - The_IceMan w dniu 2015-07-14 19:52:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
Racja, doczytałem teraz ponownie że nic mocniejszego nie brał ale..

takikozakk
ale potrzebuje petardy pobudzenia i niezlej pompy


ON Gold standard Pre ma bardzo średni skład, co tam ma pobudzać 175mg kofeiny z naturalnych źródeł ? Testowałem go niedawno podczas akcji na sfd, działał na mnei bardzo przyjemnie i uważam go za dobry produktm jednak jak już ma no xploda za sobą to nie wiem czy gold pre ma tu szanse coś zdziałać. Wiadomo, każdy inaczej reaguje na stymulanty. A co do przyszłego działania - wystarczy zrobić przerwę od przedtreningówek i później nawet kofa solo może dobrze klepać. Przecież nie bierze się takich rzeczy każdorazowo przez rok bez przerwy :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 173 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4883
Jest sporo dobrze klepiących pre a stimul ryje beret troche więc jadąc na słabszych produktach nie warto odrazu porywać się na takie coś.Do tego stimul słabo pompuje, może lepiej kupić cytruline agmatyne i guarane + ew beta alanine i masz efekt jaki chcesz bo pre to niestety zwykle albo pompuja dobrze albo pobudzają rzadko który daje jedno i drugie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 331
Paczka już do mnie idzie i dzieki wszystkim za porady, jednak większość pre ze znanym nam składem na mnie średnio działały, bo brałem od brata próbki. Czas najwyższy, aby przekonać się czy to będzie lepsze, a pompa z agmatyny powinna być ale na pompe i tak nie narzekam, bo inne środki od tego mam to tylko kosmetyka dla psychiki. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Nie każdego to samo klepie ;) Jedynie składowo można szukać jedni poczują coś po tym, inni po tamtym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór odżywek

Następny temat

isomaltulose (izomultoza) ?

WHEY premium