SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka odzywka na poczatek pomocy!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 895

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18
Witam!
Mam 19 lat, 178cm wzrostu i waze 81kg (wiec troszke tluszczu mam).
Od 3tygodni chodze na silownie i chcialbym sobie cos niedlugo kupic i nie mam pojecia co bo wybor jest na prawde wielki. Chcialbym przybrac na sile i wyrzezbic sie troche... mozecie cos poradzic? Z gory dzieki... myslalem o massakrze z olimpu co wy na to?

Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 689 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11502
powinieneś zacząć od działu ODŻYWIANIE, ułożyć w miare poprawną dietę, ewentualnie braki uzupełnić białeczkiem lub gainerem plus do tego witaminki
suplementy takie jak massacra i inne tego typu wynalazki zostaw sobie na później na Ciebie nie podziała, najwcześniej po pół roku systematycznych treningow i w miare poprawnej diety możesz się złapać za jąkąś pojedyńczą forme kretki, wtedy będziesz miał efekty, póki co dobrze jedz, dużo śpij i trenuj z umiarem.

Zmieniony przez - Ghost. w dniu 2008-11-03 15:57:17

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 181 Wiek 25 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2998
jak kolega wyzej idz do dzialu odzywianie troche poczytaj uluz sobie diete i wez sie za mich a na odzywki przyjdzie jeszcze czas
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy kreatyna szkodzi?

Następny temat

Szybkie pytanie o xpand dynamitize !

WHEY premium