SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka odzywka?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38
Witam wszystkich otoz mam prawie 17lat(lipiec) 171cm wzrostu a waga 60kg wczesniej bralem mutant mass za duzo przyrostow to nie zauwazylem ale nie wazne cwicze w sumie od poczatku roku szkolnego ale 2 miesiace pocwiczylem pozniej mi sie nie chcialo przez miesiac i tak na przemian az do marca kiedy to postanowilem ze bede chodzil na silwnie regularnie wtedy tez zaczalem cwiczyc nogi na silowni wczesniej cwiczylem tylko w domu na malych obciazeniach, barki i plecy to juz wogole zaczalem robic w marcu nie pytajcie czemu tak jakos wyszlo a wczensiej nic nie bylo. Jesli ten mutant mi cos dal to glownie sile bo na laweczce 20kilo mi poszlo a raz cwiczylem raz nie ale od marca sobie powiedzialem ze zaczynam cwiczyc juz normalnie no i teraz chcialbym zarzucic albo jakis gainer mysle ze dobry by byl mutix 8000 bo jest z dodatkiem kreatyny a mysle ze na nia jeszcze za wczesniej zeby cykl robic ale chociaz taka domieszke zeby wygladac jakos na wakacje (nie jestem sezonowcem tylko to po prostu moje poczatki przygody z silownia). Co myslicie o tym moze cos innego doradzicie? Zapomnialem dodac bo zaraz sie bedziecie czepiac diety to powiem tak nie jestem specjalnie jakims kulturysta wiec nie bede sobie wyznaczal ze w ten dzien mam zjesc to i to bo jak nie to umre. Po prostu staram sie jesc 4-5 posilkow dziennie wegle np ryz, makaron,kasza,platki owsiane z weglow i zawsze sobie waze zeby bylo 100g i bialko np jajka, mielone, piers z kurczaka pije tez duzo wody i ograniczam slodycze.

Zmieniony przez - kokswroc w dniu 2010-04-02 21:26:35
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38
maly902 ja zadnej kreatynki nie chcialem kupowac, kupie sobie bialko i nie teraz ale tak za miesiac dwa wiec poskojnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19371
jezeli nie bedziesz trzymał michy to te wszystkie suple poprostu przesrasz, wiec szkdoa kasy w ogole...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38
Trzymam miche ale nie jakos tak ze jak nie zjem tego i tego to umre jak napisalem, wiem mniej wiecej co i jak waze posilki staram sie jesc 2g bialka i wegle 4-6 ale z weglami ciezko troche bo mi zoladek tyle nie miesci i 1g-1,5g tluszczyku

Zmieniony przez - kokswroc w dniu 2010-04-02 21:30:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19371
nie za duzo wegli? w ogole wklej ankiete !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38
Wegli nie za duzo bo 4-6 napisalem ale napisalem tez ze trudno to wcisnac wiec raczej te 4g niz 6 ;p za moment wklejam ankiete

Zmieniony przez - kokswroc w dniu 2010-04-02 21:36:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 707 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10105
Ja polecam dietanabol
+20 do masy
+15 do siły

"Życie to szkoła a ja w niej uczyć się muszę, tu każdy błąd to porażka a ja muszę być prymusem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 109
Panowie mam ten sam problem. Chcę coś kupić żeby dobrze poszło w masę, ale nie bardzo wiem co [i w miarę rozsądnej cenie żeby było;p]. Nie mam ani tyle pieniędzy, ani czasu żeby bawić się w jakieś diety :D Wpierdzielam co się da śr. 5 posiłków dziennie. I darujcie sobie jakieś zbędne komentarze ;) szkoda waszego i mojego czasu na komenty typu "ja pier**le sezonowiec" itp. z góry dzięki za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38
obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył) : brak

Wiek : 16 w lipcu 17

Waga : 60

Wzrost : 171

Cel cyklu : masa miesniowa przede wszystkim efektem ubocznym moze byc sila ;p

stosowane już wcześniej suplementy : gainer mutant mass - nie polecam zajezdza chemia i na wymioty mi sie po nim zbieralo

Uprawiane inne sporty :tylko silownia 3-4 razy w tyg czasem bieganie a niedlugo rower bedzie bo zaczyna sie ocieplac

stosowane wcześniej spalacze :

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni : -

ilość dni wolnych od kreatyny :-

przewidziane finanse na cykl : sie zobaczy

uwagi i sugestie : brak

Staż treningowy : niby od poczatku roku (szkolnego) ale z przerwami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38
Kalik1964 myslisz ze smieszny jestes, dzieki za pomoc ja jako tako diete trzymam ale bez przesady ze posilki oklreslone mam jesc o okreslonej porze tylko ze licze sobie na wadze i obliczam 2g bialka i ze 4 wegli

Zmieniony przez - kokswroc w dniu 2010-04-02 21:45:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19371
w tym wieku lepiej sie nie baw w odzywki, chyba ze musisz to kup jakieś białko, wg mnie gainer niepotrzebny bo o wegle w pokarmie to nie problem, polecm vitafit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38
Po prostu (nie to ze jestem sezonowcem) tylko chce jakos wygladac na wakacje a nie chcialbym krety brac bo za wczesnie jeszcze cos co na mase miesniowa dobrze pojdzie wlasnie nie wiem czy magnum 8000 czy vitafit bdzie lepszy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co na początek białko+witaminy czy gainer?

Następny temat

Muscletein

WHEY premium