SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka firma supli jako pewniak?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2578 Napisanych postów 5115 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78301
Witam!
Chcę dokupić do redukcji johimbine - 5 lub 10 mg na kaps.
Ktore z firm sa pewniakami i może testowaliście?
Dostępne w sprzedaży są pojedyńcze składniki albo zakapsułkowane albo w proszku tj joha, synefryna czy kofeina. Towar ten wygląda jak samoróbka. Cena i deklaracja sprzedającego wydają się być w porządku. Boję się jednak wyje***. Mieliście z takim towarem kiedyś do czynienia?
Lecę ostatnie 2 tygodnie na jem/ nie jem i każdemu polecam. Myślałem, że jako górnik przewalę się, ale praktyka okazała się inna. Wieczorem, po treningu jestem pojedzony i stan ten trzyma mnie kilkanaście godzin. Wymiary, siła zostały, na brzuchu widzę już pajęczynę żył. Na mnie działa i polecam!
Pozdrawiam, Tomek.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2578 Napisanych postów 5115 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78301
Nie umię edytować, sorka!
Wolałbym pojedyńcze prochy i na tym chciałbym, abyście na tym się bardziej skupili. Czyli joha, kofa i synefryna w prochu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
Synefryna i joha najlepiej w capsach/tabs bo te substancje dajesz w miligramach , przy prochu łatwo by było o przedawkowanie. Pewne ale drogie primaforce . Z innych firm nie widziałem czystej synefryny. Nie wiem czy nie prościej będzie kupić prosty spalacz z kofa i synefryna i dorzucić tylko yohimbine ekstra
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kofeina, tauryna, a czas potrzebny organizmowi na odzwyczajenie się

Następny temat

Czy wszystko robię dobrze?

WHEY premium