SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka dieta redukcyjna?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1528

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 156
Witam, proszę o podpowiedź jaką dietę w moim konkretnym przypadku wybrać..

Mój staż to ok 3,5 roku. Z czego 1 rok był walką odchudzającą - aerobową.
Niestety jak się okazało jest to kolejny sezon bez kratki na brzuchu a taki był priorytet.

Mój problem jest jeden - bardzo łatwo potrafię przytyć (przy wydawałoby się kontrolowanej redukcji), ale i bardzo trudno jest to później zrzucać.
Dlatego plan jest taki: Zrzucam rozsądnie balast przez XX tygodni jeszcze, schodzę do numeru "52", po czym na okres jesienno zimowy( a raczej ziomowym) układam nowy plan treningowy, na kontrolowany, powolny, przyrost masy (rok temu w 3 miesiący przy rożnego rodzaju garnierkach 20kg potrafiłem przytyć).
Poza rozmiarem '52' drugim priorytetem jest maksymalne przypalenie ud, które zawsze miałem duże, często mając problem ze spodniami ( w udach, nie w pasie!)

Załączam zdjęcia i w zasadzie proszę o poradę. Jaką dietę redukcyjną wybrać w moim przypadku?

Forma jak widać nie rewelacyjna... mimo, że mocno się zaanagażowałem i wiele wiele wyrzeczeń i ciężkich treningów mnie to kosztowało. Wniosek jest też taki, że chyba poprzedni trener-kolega, podpowiadający nie do końca się sprawdził...

Waga: 100

Wzrost: 186

Obwód klatki: 115

Obwód ramienia: 41

Obwód talii: 98

Obwód uda: 65

Obwód łydki: 43

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 18?20?

Aktywność w ciągu dnia: Praca siedząca

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Siłownia 3 x tydzien + aeroby

Odżywianie: Dostosuję dietę do wymogów, lubię wszystko. Staż treningowy spowodował, że "potrafię jeść."

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: brak

Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia i aeroby na siłowni (np. orbitek, rower) + sporadycznie (1-2 w miesiacu basen + sauna)

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: Różne. OD kreatyn bo fatburnery.

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Tak!

Stosowane wcześniej diety: -
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1522
witam
musisz poczytać w dziale diety, lub początkujący, są przykładowe diety,
miałem podobny problem, moim ratunkiem okazało się białko :D
piłem białko przez jakieś 4 tygodnie, nie słodziłem wogóle napojó, tylko woda mineralna nie gazowana, zero masełka, zero smażonych rzeczy, same gotowane, pełnoziarniste pieczywo, bieganie. Takim sposobem prostym i skutecznym, zżuciłem z przeciągu 6 miesięcy jakieś 10 kg i jakieś 5 cm w pasie, co jest naprawde sporo bo na brzuchaczu najwięcej się odkłąda, w tym czasie brałem
creatynę mono
focoxianthin wg mnie rewelacyjny środek /jak by co przedstawie ofertę, ale nie tutaj/
myometh
bcaa
noi piłem mleczko tak z pół litra dziennie, nawet jacyś naukowcy amerykańscy przeprowadzili badania że wypicie szklanki mleka po treningu daje efekty obniżenia zawartości cholesterolu w organiżmie.
Najlepsze jest to że teraz mam stała wagę 85 kg przy 186 cm wzrostu, a się rośnie, puchnie,
a suplementacja teraz taka sama tylko że bez fucoxanthinu bo tego na razie nie potrzebuje.
Dieta to podstawa, poczytaj o diecie DANKANA

Wolną drogą do doskonałości

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprawdzenie diety

Następny temat

Dieta-17lat

Dzem