SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 712

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 141
sam juz niewiem jaka diete mam zastosowac poniewaz mam zamiar zaczac cwiczyc na silowni a jak sie dowiedzialem na tym forum to najlepiej zaczac od ACT.i tak zrobilem dzis bylem 1 raz na silowni z gotowym planem ACT przynajmniej mi sie tak wydaje ze jest gotowy.teraz zaczyna sie problem poniewaz sam niewiem jaka diete zastosowac inni mowia ze powinienem zrzucic troszke masy tluszczowej i zastosowac diete redukcyjna bo uzbieralo mi sie jej sporo :P a inni ze nie ze poco zrzucac a potem "lapac" ja znowu ze mozna odrazu cwiczyc i spalac tluszcz i zarowno budowac miesnie ,a ja sam niewiem co mam zrobic wiec zamierzam sie zapytac ludzi doswiadczonych czyli was
napisze teraz troszke informacji o sobie
wiek :25
wzrost :186
waga :101,5
z gory dziekuje wszystkim za pomoc!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
masz juz jeden temat, w nim zadawaj pytania i trzymaj się go jesli chodzi o odżywianie

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 141
ok
sorki
pozdro!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co z moją dietą? Do poprawy

Następny temat

Dieta do poprawek

WHEY premium