SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka dieta, jakie suplementy, jakie ćwiczenia .

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1491

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1456
Mam 16 lat i zaczynam swoją przygodę z siłownią. Chciałbym jak najszybciej poprawić swój wygląd klatki piersiowej. Jak często ćwiczyć, jakich suplementów używać i co jeść .

................................................................................................

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1118 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 82823
:)

dzisiaj jest uczniem wczoraj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 17 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 54595
cwicz cale ciało sezonowcu laski nie lecą tylko na dużą klate

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1929 Wiek 106 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29416
j/w . A suplementy sobie na razie zostaw . Lepsze bedzie normalne jedzenie niż pro gainery białka w proszku itp .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 339 Napisanych postów 18876 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 65587
j.w i j.w.
o treningach poczytaj tu http://www.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html
o odżywianiu http://www.sfd.pl/Odżywianie-f10.html
Ułóż dietę i plan i daj do sprawdzenia w odpowiednim dziale, nikt nie zrobi wszystkiego za Ciebie

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ale właśnie nie wiem co jeść bo masę trochę mam .a nie wiem co jeść żeby nie rosła waga a wspomagało przyrost masy mięśniowej ... ;d

................................................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1929 Wiek 106 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29416
dieta na mase , w ogole masa to masa miesniowa a nie tłuszczowa .
Nie popelniaj tego bledu co niektorzy ze wp*****la*a wszystko a potem redukuja bez sensu .
Poczytaj sobie w dziale odzywianie , popytaj sie jak i co jesc , co bedzie dla ciebie najlepsze

Zmieniony przez - Fluor158 w dniu 2011-12-30 19:07:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 463 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4646
Im więcej poczytasz tym więcej sie dowiesz, więc jak chcesz wiedzieć więcej to do lektury chłopcze :)

" Gdybyś usłyszał tysiąc razy- nie uda Ci się.
To wiesz co?
Rób nadal wszystko jak najlepiej potrafisz i pokaż, jak bardzo się mylili.
Sukces jest największą, dostępną, ludzką zemstą."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ale jabłaczan kreatyny mi chyba nie zaszkodzi nie >>??:d

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
nie ale po kij Ci to jak nie masz stazu , doswiadczenia itp ? I tak Ci to nic nie da z zerowym stazem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ale wydaje mi się że dzięki kreatynie przyspieszy się mój wzrost masy mieśniowej ;d

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Domowa siłownia - jak zacząć?

Następny temat

czy te obciążenia bedą dobre?

Whey vit