SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka L-Karnityna ???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5519

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1447
Czesc mam pytanie jakiej firmy i jaka L-karnityna jest najlepsza ?

Chyba ze ktos zna jeszcze cos lepszego na spalenie nadmiaru tluszczu... w sumie chcialbym go przerobic przy okazji na miesnie wiec wszelkie rady mi sie przydadza

-=Pozdrawiam=-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
jasne jesli mowisz ze wprowadziles jedna zmiena (l-k)do ukaldu (dieta i trening oraz soplementacja) to jesli zmiena ta dala inne rezultaty(nie wiem pobudzenie ,wieksza redukcje ,kij i ty wiesz co ) to oki ,ale jesli tych zmienych bylo wiece to inna gadka, a teraz druga sprawa jaki jest sens testowania l-k samej a z eca ,trzecia sprawa jaka cena tego (duzo za duza) ,czwarta jak z efektem palcebo bo ja sie 1 dnai na dodaniu l-k tez soper czulem ,jakos zloozowany ,pobudzony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 763 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30748
podstawą żeby spalić fet to dieta, jeśli maż ułożona pożądna diete to możesz zakupic spalac ja bym policieł thermo speeda jest bardzo dobry i wszyscy co go biora to se chwalą a l-karnityne se daruj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1447
Oj wlasnie widze ze sie troszke podpalilem

Ok przekwalifikuje pytanie troche ;] Ktory spalacz najlepszy jest bo czasu na treningi zostalo mi juz tylko miesiąc i chce jeszcze powiedziec ze niczego wczesniej nie bralem a spalacz jest mi potrzebny i juz

Mam slaba przemiane materii no i chce sie troszke wyrzezbic wreszcie chociaz na wakacje czekam na propozycje najlepszego spalacza na 30 dni... aha i prosze jak najszybciej bo od jutra bede mial jakis miesiac jeszcze na treningi

-=Pozdrawiam=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 369 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5911
Żadna. L=karnityna jest jak muzyka pop. Wszyscy wiedzą ze to badziew ale słuchają bo popularna jest . Więc L-k'ę to stosują bo (zazwyczaj) tylko to znają. Podstawa to dieta. Tłuszczu przerobić na mięśnie się nie da bo benzyny na karoserie samochodu nie przerobisz . Sprawdź dział odżywianie . Sprawdź diete CKD. Potem spróbuj Thermo fat burnera (trec) jeżeli nie masz doświadczenia ze spalaczami (a raczej nie masz) .Jak przyzwyczajony jesteś do kofeiny i Cię nie kopie za bardzo to mozesz spoko próbować. Ludzę chwalą TS a tak wogóle to sprawdź posta o spalaczach. Ale dieta i aeroby to PODSTAWA. POzdro i wytrwałości życzę

Kto mówi że tego się nie da zrobić ?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Dante, w każdej albo każdej muzyce można znaleść dobre kawałki albo nawet całe albumy, więc nie do końca jest tak jak piszesz i z muzyką i z l-karnityną, napewno lepsze są spalacze takie jak zauważyliście np. ts i ten Arturo ci polecam, jeśli możesz sobie pozwolić na karnitynę bo nie wychodzi bardzo tanio to polecić mógłbym ci acetyl-l-karnitynę, ale podstawowym warunkiem jest rzeczywiście dieta, b. dobrze by było gdyby zawierała niską lub umiarkowaną ilość węglowodanów a zwiększoną ilość białka, wtedy napewno proces spalania tłuszczu będzie przyśpieszony a rozpad mięśni dość skutecznie zahamowany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1447
Kurde ja nie moge tego brzucha za nic wyrzezbić sick!!! a niektorzy maja poprostu taka genetyczna budowe ze zawsze kostki widac... i to mnie wnerwilo juz zupelnie...
co prawda dieta moja heh no nie mam fakt, treningi nawet jak byly bardzo intensywne to ledwo udalo mi sie wyplaszczyc brzuch heh i dlatego chce tego spalacza bo juz nadzieje na taki brzuch normalnym treningiem straciłem dawno (tyle ze do lata mi to nie przeszkadzalo zabardzo )

Chce kupic w miare niedrogiego popularnego spalacza, zeby byl sprawdzony i zebym ko w wiekszosci sklepow mogl znalezc itp a nie jakis nowy wynalazek dzialajacy na wybranych no i jakby ktos mogl polecic trening na brzuch przedewszystkim albo ogolnie hmm aerobowy ? nie moze na sam brzuch + normalny trening + spalacz chyba wystarczy na ten miesiąc

Z dietą postaram sie sam zrobic coś... coś ok moge juz zaczać ;] Zna ktos jakies popularne potrawy ktore mozna przygotowac szybko z bialkiem i mala iloscia tluszczu na bazie sosów do spagetti ? sam moge zadbac najwyzej zeby nie przesadzac z tluszczami i z iloscia ale diety szczegolowej nharazie nie mam mozliwosci sie trzymac bo to nie ja gotuje w domu ;-P

-=Pozdrawiam=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1447
Troche odswieze moze ktos jeszcze dzisiaj zajrzy

-=Pozdrawiam=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 369 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5911
Ja przez lata ćwiczyłem i nic zrzucić nie mogłem i wrzucałem to wszystko do wora z napisem "genetyka". Ale tutaj mi doradzono diete CKD i 8 kilo poszło w 8 tygodni DOKŁADNIE JAK MI POWIEDZIANO. I nie chodzi o to żeby tłuszczu unikać bo dzięki tłuszczowi i białku najłatwiej sie chudnie ale to raczej nie czas na wykłady o tłuszczu, zresztą na tyle wiedzy nie posiadam żeby się mądrzyć. Poczytaj w dziale odzywianie podwieszone posty . A spagetti i sosy to sobie daruj bo nigdy nic nie zrzucisz. Aeorby z rana na czczo i wszystko spada aż miło. Naprawde nie trzeba żadnych spalaczy. Tylko ludziom się utarło że "jak se kupie spalacz to samo leci a ja nic robić nie musze" Nic za darmo nie ma- niestety.
Do Apo : nikogo z tym popem nie chciałem obrażać . Tylko takie głupie porównanie. Po prostu nie lubie MTV- style i tyle. Pozdro

Kto mówi że tego się nie da zrobić ?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Dante, nie no spoko, nawet nie myślałem w takich kategoriach, że można byłoby się o coś obrażać, ja staram się zawsze najpierw dostrzegać dobre strony a później i minusy bo to nieodzowne gdy się chce mieć prawdziwe zdanie na cokolwiek, no i największą rację przyznaje ci odnośnie właśnie najważniejszej i to zdecydowanie roli diety/ckd także i to bardzo/, ale spalacze naprawdę pomagają tylko oczywiście nie same.
pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
nie kupujcie l-k to nic nie warty suplement ,ja biore 2 tydzien po 6g dzienie i co i nic sciema ,suplement pro zdrowotny ,dziekiuje za przekaz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1447
Hmmm no genetyka jak genetyk kurde no ja mam taka budowe ze ciezko jest wyrzezbic brzuch ;-( wiem bo kiedys przez jakis okres czasu bylem dosc chudy ze zeberka bylo widac ale o jakiejs kostce na brzuchu heh dalej mozna bylo pomarzyc

Wiec teraz juz troszku poczytalem, wczesniej nie bralem nic podobnego wogole nic nie bralem ... dlatego mysle ze thermaspeed olimpu na poczatek jest tanie i warto sprobowac Tylko jeszcze chcialbym porade czy trzeba by z czyms jeszcze to polaczyc zeby dalo lepsze efekty i zeby miesnie za duzo nie stracily?

-=Pozdrawiam=-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to brac? PLAN

Następny temat

carbo

WHEY premium