SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zwykle

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 583
Proszę o rozpisanie mi poniżej zamieszczonych sumplementów. Proszę nie wypytywać o profil itp chce tylko wiedziec jak to rozpisac poniewaz niektóre z nich zawieraja juz kreatyne i nie chce jej nie potrzebnie tracic. Dodatkowo chciałbym poznać wasze opinie na temat zestawu poniższych odżywek. Staż 4 lata po których mialem 3 lata przerwy a teraz od roku trenuje regularnie. W 4 miesiaće zredukwoalem wagę z 104 do 84. Treaz chciałbym złapać troche wmiarę czystej masy. Z góry dziekuje za opinie szanownych znawców ;).
-Megabol - STB - 2600g
-Reactor pro 3 (300 kap.)
-CM3 1250 (90 kap.)
-PURE BETA ALANINE (250g)
-GoodNight PRO STRAWBERRY (1800g)
-Titan V.2.0 Strawberry (2000g)
-WPC 80 Banan (900g)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
-Reactor pro 3 (300 kap.) 4 kapsy po treningowo
-CM3 1250 (90 kap.) 4 capsy dziennie rano lub przed treningowo
-PURE BETA ALANINE (250g) 5g dziennie, okolo treningowo, w ciagu dnia

-WPC 80 Banan (900g) -wg brakow w diecie
-GoodNight PRO STRAWBERRY (1800g) wg brakow w diecie

-Titan V.2.0 Strawberry (2000g) porcja po treningowo TYLKO, jak sie skonczy ta sama opcja z ST
-Megabol - STB - 2600g-j/w jak skonczysz titana, to zaczniesz stb

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 583
B dziękuje za odpowiedz. Reactora niezalenie brać od cm 3? czy jak sie skonczy jedno zacząć dużo bo z cm 3 kupilem specjalnie by rpzeluzyc suplementacje jabłczanem. Tom a co myślicz oo podanych przezemnie suplementach. Chodzi mi o jakość w stosunku do ceny. Może ty możesz mi cos zaproponowac w porzedzialem 500 zl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
aaaaa bo masz tylko 90 caps cm3, to smialo bez reactora,
reactora jak skonczy sie cm3 wrzuc.

ogolnie dziwie sie, ze tyle gainera i bialek ci potrzeba?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 583
Myslałem by zważywszy na fakt iż jest to typowy gainer brac go przed treningiem na jakies 1,5 gidziny a Megabol bezpośrednio po treningu(chciałem zwiekszyć dawkę do 80 g by trefić w okno anaboliczne z odpowiednia iloscia węgli i białka). Mowisz białka za dużo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
nie wiem czy za duzo, bo nie znam twojego odzywianie.
pisze ze za duzo prochow

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 583
A cp myślisz o moim planie brania tych gainerow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
nie ma koniecznosci stosowac przed treningowo ze wzgledu na to, ze rownie dobrze mozesz zjesc posilek
po treningu spoko

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja z 6-bromo/ATD/DAA

Następny temat

Acerola - pytanie

WHEY premium