SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zrzucic kolesia

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4501

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 149 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1061
Może ktoś pomoże. Zdażyło mi się coś niemiłego. Koleś z którym się biłem po szkole niestety okazał się zdecydowanie lepszy i udało mu sie przewrócić mnie na plecy i przytrzymać w pozycji coś na kształt Figure 4 Headscissors a praktycznie siedział mi na głowie. Poddałem się bo nie wiedziałem jak z tego wyjść. Czy macie jakiś pomysł czy była szansa go zrzucic?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 569 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5537
wasze komantarze i rady nie na wiele mu sie przydadza jesli chlopak nic nie trenuje bo to , a do autora wogole to jak mogles widziec czy mial nogi zapiete czy tylko siedzial w takiej pozycji przeciesz nie mogles sie ruszyc myslales tylko o lyku powietrza no i wogole lerzales w odwwrotnej pozycji do jego nog....rada zapisz sie na cos ..jakis grapling a potem sobie poradzisz (może) jesli ten koles co z nim walczyles cos cwiczyl a mozliwe ze tak bo malo kto przypadkiem zapina trojkata to szkoda ze wogole z nim startowales :P

_SFD JUJITSU TEAM_
"Jeżeli nie wiesz człowieku jak postąpić, na wszelki wypadek postąp uczciwie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masz jakies foto jak to wyglada?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 149 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1061


znalazłem dwie fotki jakby podobne do tego jak było, z tym że moja sytuacja była mniej wesoła niż na fotce 2 bo kolo był całkiem wyprostowany więc nie miałem praktycznie możliwości manewru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 149 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1061


druga fotka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Ja bym do ugryzł w torbe. KO murowane w najgorszym wypadku. W Najlepszym sluzby pogrzebowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1319 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7129
nie wiem jak mogłeś sie tak dać złożyć... ale na fotce widze ze nogi nie są skrępowane a z takiej pozycji da sie wypłacic kolanem w główke

human at sight,monster at heart

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 310 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1579
Mogłeś udusić go nogami, trep w lep ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
Kolanko w głowę, bo jakbys spróbował zahaczyc go nogą za szyję, to byś się sam udusił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1692 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14199
Figure 4 headscissors? To chyba "trojkat" po prostu.

Moim zdaniem jak usiadl ci na glowie to bylo juz naprawde ciezko. Moze opisz dokladniej? Miales wolne obie rece? Jak tak to mogles starac sie wstac (tak zeby nie siedzial na tobie dupa) i probowac standardowych wyjsc z trojkata, czyli podnosic sie do gory. Tzn. , kiedy on zapina duszenie lezac na plecach, ty wstajesz i spychasz jego biodra w dol, rozpinajac tym samym nogi.

EDIT: Nie odswiezylem stronki .

Czyli z tego co napisales, sytuacja byla jeszcze ciezsza. Mogles w sumie sporbowac tego co wyzej napisalem, ale jak juz zalapal stabilna pozycje to w sumie zostalo ci sie tylko poddac (ew. ugryzc w jaja , ale na solowce to nie bardzo...). Czas na jakies wyjscia byl zanim cie juz oplotl.

Zmieniony przez - Hadouken w dniu 2004-11-22 16:40:40

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 149 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1061
Chciałem jeszcze zawalczyć ale było kurde naprawdę ciężko. Jedną dłoń miałem tylko wolną a drugą przyciśnięta kolanem. Próbowałem go dostać nogami ale głowa była za daleko - siedział wyprostowany. Poza tym to był dla mnie taki zaskok ze chyba przestałem myśleć o czym innym jak łyku świeżego powietrza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
but w maske chyba tylko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tai chi dla Kobiety po 50tce

Następny temat

Psychika & strach

WHEY premium