SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zrobić latającą balachę,o to spytaj grubą Bachę-spam c.d vol.5???

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142413

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
O Arti.Cześć


Niektórzy ludzie mają pragnienie na kacu,a ja Wam napiszę,że już mam dosyć picia wody!!!!!!!!!

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Siemacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 697 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5107
Nie dziwię się. Tyle wody to masakra dlatego sugeruję farmakologię.

QUEBLO mam wrażenie że jakiś rozdrażniony jesteś.

Mój blogo-dziennik: http://www.sfd.pl/temat425050 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Słaby, pocieszę Cie i powiem, że Ronie Coleman na masie pije 9l wody dziennie. W szybkim przeliczniku - zgrzewka wody mineralnejmasakra!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Będę jak RonnieZwiększam normę z 7 litrów do 9

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 697 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5107
Słaby to proponuje kupic sobie "ciężarową" wersję CamelBack-a. Tak z 5 literków na plecy, wężyk do papy i życ nie umierać. A tak z innej bajki. Pojechałem z kolesiem w Bieszczady na tzw. turystyke kwalifikowaną. On miał właśnie takiego camelbacka 2,5 literka. No i idziemy, idziemy a on coraz "słabszy". W pewnym momencie gość mówi do mnie że dalej nie idzie. Podchodzę a od niego wali piwskiem jak z browaru. Mądrala wlał sobie złoty płyn zamiast wody. A że wężyk miał blisko więc co chwile pociągał i tak się tym "zmęczył", że musieliśmy godzinę odpoczynku zrobić.

Trzymajcie się. Spadam do roboty.

Zmieniony przez - artiboy w dniu 2008-11-15 13:55:10

Mój blogo-dziennik: http://www.sfd.pl/temat425050 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Drink Team!

tak w ogóle, to Queblo - widziełem gdzieś podobny cytat do twojego opisu. Brzmiał m/w tak: "Nie ma ludzi nie zniszczalnych... są tylko źle trafieni"

ps.idę coś wszamać

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2008-11-15 14:08:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
artiboy ja rozdrażniony? wydaje Ci się

Rafał: ten mój cytat pierwotnie brzmiał nieco inaczej,ale którys z userów podsunął mi końcówke która mi sie spodobała i tak sie ostał

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
To ja rzucam inne hasło:Nie ma ludzi zdrowych,są tylko źle zbadani...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Słaby, ale o jakie zdrowie chodzi? Fizyczne czy psychiczne? albo jedno i drugie?

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2008-11-15 16:26:26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gibkosc i luz

Następny temat

Mistrzostwa Świata Juniorów w Bangkoku i zmiany przepisów na nich.

WHEY premium