SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zregenerowac organizm

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10171

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23
Witam
Mma taką sprawę...jestem osoba bardzo żywiołową...praktycznie cały dzien w biegu...awf, treningi, sedziowanie...i wiele innych rzeczy...czuje,że mnie to zaczyna pzrerastać.
Chciałam się doradzić w sprawie odżywek czy czegos takiego( o ile mi to wogóle polecacie)Nie znam się kompeltnie na odżywkach..ale wiem,że mój organizm potzrebuje czegoś na zregenerowanie sił bo ciągłym wysiłku.
Mam około 162 wzrostu i waże jakieś 55 kilo..czyli chyba norma..ale nie czuje sie najlepiej..poprostu po całym dniu jestem kompeltnie padnięta..i nie chodzi tylko o to by sie wyspać.Potrzebuję czegoś co utrzyma mój organizm w równowadze,troche go zregeneruje i doda sił. Prosze doradźcie mi coś...bym jakoś podołac tym wszytskim obowiazkom i sie nie zajechała...bo chyba zaczynam chudnąć Pozdrawiam
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 960 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13597
zdrowo się odżywiaj i zażywaj jakieś witaminy np. wigor, wibovit

Nie wiedzieć i zapytać to wstyd na chwile. Nie wiedzieć i nie zapytać to wstyd na całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najlepiej kup sobie jakies dobrej jakosci bialeczko,i stosuj 2 razy dzienie po 30g,zaraz po kazdym treningu carbo 60g,wlacz do diety chleb razowy,kasze,ryz,jakies jogurty,oliwe z oliwek,tran,(ale nie przesadzaj z tym jedzeniem,jedz jak kobieta%))i jakis preparat multiwitaminowy..zrób sobie tydzien przerwy od treningów,to sobie wypoczniesz,nie zarywaj nocy,spij po 9h minimum,i nie cwicz wiecej niz 4-5 razy w tygodniu 2 dni wolnego to mus.......pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
co jakis czas należy robić przerwę regeneracyjną
nie wiem co trenujesz ale wg mnie co 12tyg należy odpocząć przez tydzien dwa
chyba ze uwzgledniłaś już to a dalej czujesz się przemęczona to polecam zakup aminokwasów np bcaa czy glutaminę w celu poprawy regeneracji
kompleks witamin/minerałów też byłby wskazany
zwróć większą uwagę na odżywianie i jej pory tzn dawka węglowodanów w porze okołotreninowej. do tego ciepły-zimny prysznic codziennie i sauna pozwoli ci się zrelaksowac i poprawić regenerację. powodzenia pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1271 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13387
rada nr jeden ktora dziala bardzo czesto:
1.) kup ZMA i zacznij stosowac
rada nr dwa ktora dziala prawie zawsze
2.) skocz na basen a potem zalicz saune
rada nr trzy ktora jak zadziala to nie ma lepszej:
3.) popros kolezanke o solidny masaż
rada nr cztery czasem wynika z rady nr trzy ale chyba sie domyslasz troche sie zmeczysz ale na zasadzie sprezenia zwrotnego bedziesz solidnie zrelaksowany

milego

doradca w AD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23
Bardzo dziękuje za porady
A co do dyscypliny jaką uprawiam to hokej na lodzie( oczywiście taki kobiecy) ale i tak jest ciężko..dodatkowo sedziuje hokej...więc wysiłek jest podwójny. No a na AWF to wiadomo..wszystko naraz.
Obecnie wyglądam normalnie hehe..tzn. waga w stosunku do wzrostu( oczywiście z zachowaniem kobiecych proporcji i kształtów)
Nie bardzo jestem przekonana do tego białka..bo słyszałam,że to w ciało idzie...a ja wole zachowac swoja zgrabna sylwetkę....a pewnych kształtów na górze wolałabym nie powiększać( choć jak schudnę to i tam się zmniejszy heh).
W każdym razie bardzo dziękuje....spróbuje się zregenerować
Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1271 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13387
ja mam ostatnio forme do walenia nietaktów wybacz nie popatrzylem w profl i nie wiedzialem ze jestes kobieta... <w takim razie zamiast kolezanki kolega>

doradca w AD

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hst do oceny - standart

Następny temat

trening w domu - jakie partie kiedy?

WHEY premium