SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zostac modem?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2609

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1969
Własnie jak w temacie. Jak mozna zostac modem, czy to trzeba dojsc do okreslonej liczby sogow? Czy wyslac duza ilosc postow? Czy moze jeszcze inaczej?

Bądź silny i wytrwały, aby umocnić tych którzy sie chwieją.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9018
WIEDZA WIEDZA !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1969
No tak ale mozna posiadac wiedze ale np nie miec duzo sogow itp. Tak wiec pytam sie czy trzeba przekroczyc jakis prog sogowy czy cos?

Bądź silny i wytrwały, aby umocnić tych którzy sie chwieją.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86827
Nie. Przede wszystkim trzeba mieć uznanie u zielonych i moderatorów oraz boldów.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1969
boldow? a kto to jest?

Bądź silny i wytrwały, aby umocnić tych którzy sie chwieją.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
bold - to osoba z pogrubionym nickiem, doradca, w okreslonym dziale/zakresie wiedzy ma ponadprzecietna wiedze...

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
szablajr - jeżeli by to zależało od sogów i wysłanych art to na forum byłbym mega śmietnik i sogarnia oraz pełno modów z dupy!

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1969
MDRAGON nie wiedzialem jak to dziala wiec pytalem, ale juz teraz wiem

Bądź silny i wytrwały, aby umocnić tych którzy sie chwieją.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
szablajr - ok , ja nie mam żadnych pretensji, napisałem tylko jakby to było gdyby od tego zależało kto będzie modem Pozdr

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
heh jaki paradoks kolega pisze o sporej wiedzy (swojej?) w dziale dla zupelnie zielonych

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
greku?

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niewiem gdzie to umieścić ale mam****owy problem.... :[

Następny temat

przerwy między płatami mięśniowymi na klatce

Wiecej