SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zostać trenerem personalnym?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 508 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4262
Czy aby zostać trenerem personalnym muszę :

1. Ćwiczyć?
2. Być w formie?
3. Nie mieć problemów zdrowotnych np z kręgosłupem?

Pytam bo się kiedyś interesowałem siłką. Tylko nie wiem czy by z tego coś wyszło, mam problem z krzyżem więc martwy ciąg odpada. No chyba że z jakimś bardzo lekkim ciężarem, tak samo jak przysiad. Jestem ulany ( widziałem już takiego trenera) Ćwiczyć to mogę zacząć na luzie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Przede wszystkim, tak jak pisaliśmy trzeba doświadczenia na własnym organizmie. Nauki i czerpania wiedzy z różnych źródeł. Po tych 5 latach, gdy będziesz już osobą chociaż średnio-zaawansowaną można dokształcać się pod kątem kursów w kierunku trenera. Z tego co widzę, jesteś osobą początkującą. Ktoś taki zdecydowanie nie powinien uczyć innych. Nie można być nauczycielem nie kończąc liceum. Myślę, że jest to dość oczywiste. Oczywiście w praktyce można. Problem taki istnieje i widać na kursach osoby, które trenują od kilku miesięcy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33028 Napisanych postów 23130 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277970
1. Tak bo ważna jest teoria i praktyka
2. Pasuje bo ludzie w pierwszej kolejności oceniają książkę po okładce
3. Pasuje byc sprawnym aby móc pokazywać ćwiczenia poprawnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
Aby zostać trenerem nic nie musisz, ale jak chcesz na tym sensownie zarabiać i przede wszystkim nie robić ludziom krzywdy,
to wypadałoby być odpowiednio przygotowanym do tematu.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Aby zostać trenerem to musisz mieć na to odpowiednie papiery.

Co do ulania, dobrze jakbyś w iarę wyglądał, nie mówie o kaloryferze wystajacym spod koszulki.

No i wiedza odpowiednia czego moze nawet Ci nie dać ukonczenie kursu na trenera.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
anubis84
Aby zostać trenerem to musisz mieć na to odpowiednie papiery.



W zasadzie to nie. Trenerem może nazywać się każdy, kto sobie tak wymyśli.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Koniu151
anubis84
Aby zostać trenerem to musisz mieć na to odpowiednie papiery.



W zasadzie to nie. Trenerem może nazywać się każdy, kto sobie tak wymyśli.


w sumie coś w tym jest, u mnie tak łapali trenerów z siłowni, jak ktoś tam coś ogarniał, w miare wyglądał to mówili że pokażą co i jak by dla nich pracować.

Hasła typu a teraz zrobimy coś takiego, łapiesz sztangę tak i robisz w ten sposób, to jest instruktaż do ćwiczenia.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33028 Napisanych postów 23130 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277970
Polskie prawo nie uwzględnia cvzegoś takiego jak obowiązek uprawnień do bycia trenerem i tak samo jest z doradcami żywieniowymi . Można się nazwac dietetykiem nie będąc po studiach , trenerem może być kazdy i każdy moze sie nim nazywać a prawo nic nie zrobi , problem pojawia się tylko podczas próby podjęcia pracy w jakimś klubie gdzie raczej wymagaja podkładkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nie wiem jak teraz, dietetykiem się możesz nazywać ale tak naprawdę to tak jakbyś się nazywał inżynierem bez studiów, na studiach otrzymujesz tytuł dietetyka.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ulany czy nie nie ma znaczenia jak masz wiedzę i umiesz ludzi prowadzić popatrz przykład np tucznik z YouTube gruba świnia na pierogach i pizzy z biedronki a zarabia.
Miej tylko na uwadze że 99% ludzi najpierw patrzy na twoją formę więc na starcie tracisz dużo klientów.
Zrzucić parę kilo to parę miesięcy max rok lepiej ogarnąć sadło i dopiero cisnąć żeby pierwsze wrażenie było wporzadku
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33028 Napisanych postów 23130 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277970
anubis84
Nie wiem jak teraz, dietetykiem się możesz nazywać ale tak naprawdę to tak jakbyś się nazywał inżynierem bez studiów, na studiach otrzymujesz tytuł dietetyka.
ty to wiesz i ja to wiem ;) ale prawda jest taka że masa trenerów w necie nazywa się dietetykami nie mając studiów , jedni piszą jasno że są doradcami żywieniowymi a inni kradną dietetyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699614
Dokładnie . Ja zrobiłem studia a inny po kursie on line wpisuje - dietetyk . Druga sprawa to ,że wstyd mi się przyznawać że jestem trenerem personalnym . Teraz co drugi który zjadł 200 metki jest trenerem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przejście z redukcji na masę

Następny temat

Poziom tkanki tłuszczowej

WHEY premium