SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zmieni się sylwetka podczas treningu boksu

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemanko chciałbym wiedzieć jak zmieni się moja sylwetka jak będę trenował boks czy dzięki tym treningom będę miał sześciopak?
Czy będę miał płaski brzuch?
Obecnie mam 190 wzrostu i ważę 75 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Część!

Mając 190 cm wzrostu i ważąc 75kg powinieneś być raczej osobą szczupłą, ale nie widziałem Ciebie także ciężko jest mi określić jaki masz wygląd. Jeżeli chodzi o trening, to boks jest fajnym sportem, ale nie wiem jak często będziesz uczęszczał na zajęcia z boksu i czy to będzie tylko boks, czyli bardziej zajęcia kardio, czy również obwodowy trening z obciążeniem, bo na boksie są to dość częste jednostki treningowe. Musisz wiedzieć, że sam trening do zmiany sylwetki może pomóc jedynie na początku, ale nie jest to gwarantem zmiany wyglądu. Nie wiem czy słyszałeś to powiedzenie, że sześciopak na brzuchu robi się w kuchni? Gdy chcesz zmienić wygląd swojego ciała, sam trening (często nieuporządkowany) może nie przynieść oczekiwanych rezultatów. Aby zmienić sylwetkę potrzebny będzie konkretny trening siłowy oraz dobrze skomponowana dieta z odpowiednią ilością białka.


Przy Twoim wzroście i masie ciała brakuje Ci około 20kg byśmy mogli mówić o wadze z której możemy coś wyrzeźbić lub zmienić.
Jeżeli oczekujesz zmiany ciała, zacząłbym od ułożenia solidnego planu żywieniowego, który będzie wspierał Twój cel orazuczęszczaniu na zajęcia z boksu i traktowaniu ich jako trening kardio. Do tego zestawu dodałbym siłownię 2-3 razy w tygodniu na którym wykonywał byś plan FBW (Full Body Workout).
Polecamy również: Trening FBW - 10 zalet stosowania Full Body Workout


Zachecam Cię również zerknięcia na stronę atlasu ćwiczeń, gdy chcesz zmienić ćwiczenia w swoim planie.

https://potreningu.pl/exercises

Zatem gdy chcesz zobaczyć zmiany w wyglądzie same zajęcia boksu przy Twoim wzroście i wadze, to za mało by zobaczyć zmiany. Upewnij się, że dobrze się odżywiasz i masz dodatkowy trening siłowy wspierający Twoje cele.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ćwiczenia codzienne lecz na inne partie ciała.

Następny temat

Czy ziemniaki są dobrym źródłem węglowodanów? Czy ziemniaki są fit?

WHEY premium