SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zlkiwidowac dysproporcje w klacie ?? POMÓŻCIE

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1510

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8248
Mam problem . W mojej klacie są róznice miedzy jedna połowa klatki a drugą. Poprostu prawą czesc klatki mam wiekszą od lewej ( jestem praworeczny ale nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ). Wyglada to bardzo głupio i chciałbym te róznice zlikwidować a przynajmniej zminimalizować do tego stopnia ze było by to mało widoczne lecz nie weim jak mam to zrobić : czy trenować na hantlach czy zmieniać czesto cwiczenia a moze jest jeszcze jakiś inny sposób na mój problem ??? Dodam ze ćwicze regularnie od 13 miesiecy waże 58 kg przedtem ważyłem 49 kg mam 170 cm 35 cm w bicepsie. Bardzo was prosze o podpowiedż jak moge zlikwidowac róznce . Z góry dziekuje !!!
p.s. Wiem ze nie mozna się poddawać i próbuje walczyć z tym problemem ale nie udało mi sie znależ dobrego sposobu i coraz bardziej mysle ze nie ma po co trenować jak się bedzie wyglądać dziwnie z dwoma różnymi częściami klaty a nie chce rezygnowac z treningów wiec prosze was jeszcze raz POMOCY !!!!!

" Każda droga nawet ta najdłuższa zaczyna sie od pierwszego kroku "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 611 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5203
Proponuje popracować nad techniką ponieważ większość dysproporcji zależy właśnie od niej.Zmniejsz cieżar i naucz wykonywać sie ćwiczenie prawidłowo technicznie.Użyj wyszukiwarki tam dostaniesz bardziej obszernej odpowiedzi.pozdr.

Wakacyjna regeneracja %%%%......wrzesień coraz bliżej,czas zacząć sezon!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Cwiczenia sztangielkami wyciskanie sztangielek na prostej lezac 4 serie pozniej na skosie i rozpietki i bedzie si Popraw technike, pocwicz miesiac lub dwa samymi sztangielkami a pozniej przykladaj sie do sztangielekbo to bardzo dobra sprawa na klate

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8248
I myślicie ze da sie to wyrobic cwiczeniami >????? MAM NADZIEJE ZE TAK. Dzieki za rady. Pozdro dla was !!!!

" Każda droga nawet ta najdłuższa zaczyna sie od pierwszego kroku "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8248
Może ktos jeszce wypowie sie na ten temat ???? Bede bardzo wdzieczny :)

" Każda droga nawet ta najdłuższa zaczyna sie od pierwszego kroku "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1969
Stary tu sie nie ma co wypowiadac, powyzsze odpowiedzi sa wystarczajace, wiec smigaj na siłownie i popracuj nad swoimi pierchami Pozdro

Bądź silny i wytrwały, aby umocnić tych którzy sie chwieją.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9015
zgadza sie, poprawna technika kluczem do sukcesu Operuj mniejszymi ciężarami, ale dokładniej i będzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8248
Oki dzieki za rady i również was POZDRAWIAM !!! NARKA !!!!!!!

" Każda droga nawet ta najdłuższa zaczyna sie od pierwszego kroku "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdjęcie do profilu

Następny temat

Prosze o rade. Zaczynam trening, prosze!

WHEY premium