SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zlikwidować mięśnie z łydek?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 19
hej, wiem że ten temat byl poruszany już setki razy, ale wpisując w google moje pytanie niczego się nie dowiedziałam.
więc tak. mam prawie 18 lat, 177 cm wzrostu i ważę 67 kg, ale nie jestem gruba. Od prawie 10 lat trenuje Taekwondo, co za tym idzie przy 4 treningach w tygodniu nie można uniknąć rozrostu mięśni. Moim największym koszmarem są nogi. Uważam, że są one zgrabne, jednak mięśnie na łydkach to jakiś koszmar. Próbowałam już rozciągania, ale nic nie dało. przez pół roku unikałam jedzenia bialka, bo gdzieś wyczytałam że jak nie będę go jadła to moze troche mi sie zmniejszy ich obwód. Oczywiśćie nic nie pomogło. Od stycznia nowego roku mam zamiar iść na siłownię, ale boje sie że jak będę robila jakieś ćwiczenia na nogi to łydki mi jeszcze bardziej urosną. Szukalam nawet w internecie jakiś wspomagaczy dzieki ktorym te mięśnie mi sie zmniejsza, ale jak zwykle nic.
A wiec tu rodzi sie moje pytanie. CO MAM ZROBIC ZEBY MOJE ŁYDKI ZMALAŁY?!
z góry dziękuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Pokaż te łydki.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 19
na zdjęciu tego tak nie widać, ale kiedy mam ubrane np jeansy, wgląda to okropnie!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Nie wygląda to źle. Masz ładne nogi.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 19
niestety mi sie nie podobają. znasz jakies ćwiczenia zeby pozbyc sie tych miesni? bardzo mi zalezy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 19
albo żeby je wysmuklić jakoś. już sama nie wiem. jestem zalamana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Ale nie ma czym, masz ładne wysportowane nóżki

Powodzenia i sukcesów w sztukach walki

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Rozwój łydek jest w głównej mierze uwarunkowany genetycznie.Jeśli masz predyspozycje do tej partii, to niestety nie pozbędziesz się z tego rejonu mięśni.Łydki to bardzo wytrzymały mięsień i często potrafi się rozrastać nawet w przypadku częstych i katorżniczych treningów.


PS.Personalnie uważam, że nie masz się czym przejmować.Masz ładne, kobiece nogi.Kształtne łydki wyglądają estetyczniej aniżeli patyk.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co teraz?

Następny temat

Trening FBW a ilość ćwiczen

WHEY premium