SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zarobic?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41785
Witam,

Ten temat do bardziej obeznanych, w kwestii, o ktora chce zapytac - czy w wieku 16 lat mozna zatrudnic sie dajmy na to, nie wiem, tesco, etc? Chodzi mi o legalna prace.

Z gory dzieki za odpowiedzi

pozdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1583 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 97722
w tesco tak np rozdawanie ulotek z promocjami itd;p ale jesli placa 3zl/h
lepiej regenerowac sily lezac na lozku i myslac o nastepnym treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41785
No tez mi sie tak wydaje, ze za taka stawke nie warto sie ruszac z domu, tzn. zalezy jaka ta praca by byla, bo jezeli zatyr, to naprawde sensu nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21983
z takim podejsciem nigdy nie zarobicie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2860 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41203
za rozdawanie ulotek płacą 5-8 zł za h w Łodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
stopowicz: tutaj nie chodzi o podejscie. Po prostu, aby cos zarobic, trzebaby bylo pracowac minumum 10-12h, a jestem pewien, ze po takiej pracy nie ma juz sie checi do zycia, nie mowiac juz o zadnym treningu.

Mysle, ze 4 zl/h za srednio-ciezka prace bylaby odpowiednia stawka.

Ten temat natomiast zalozylem z mysla, jak to wyglada od strony prawnej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30962
jak masz skończone 16, a nie masz 18 to możesz wykonywać tzw. prace lekkie, czyli np. wykładanie towary w tesco raczej odpada.

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A nie zna ktos kogos, kto takie prace robil, ile h, jaka placa? O roznoszeniu ulotek to wiem, kumpel robil to, ale rzadko [takie zapotrzebowanie] i dostawal 40 zl za tydzien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1583 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 97722
teraz zblizaja sie wakacje /kapieliska-to dobre rozwiazanie sam osobiscie pracuje w czasie lipiec/sierpien tzw 2400 zl w zeszlym roku pn-pt bo tak mi pasowalo aby weekend byl dla mnie a na drugim obiekcie tylko nocki 150% platne wiadomo jak jest pogoda nie sprzyja ludzi brak to jest przyjemnie:) w wieku 16 lat wolalem laski rwac na disco teraz mlodziez szybciej dojrzewa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
masarnie a dokladniej co robiles?

Tutaj nie chodzi o szybsze dojrzewanie tylko wlasne wydatki .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 189 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 986
Prace w Tesco mozna wykonywac od 16 roku zycia tylko wtedy dostajesz od pracodawcy papierek na ktorym jest napisane ze twoj opiekun wyraza zgode na to abys to podja prace !!! i macie normalna place tak samo jak osoby ktore np tez wykladaja towar a sa pelnoletnie!!

[][][]-------[][][]
Niech Masa Bedzie z Wami ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PolishTracker zaproszenia

Następny temat

Proszę pomóżcie w budowie siłki

Wheya