SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zapobiegać Gino/.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 800

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

wiek 19

Waga

70

Wzrost

173

Obwód klatki

112

Staż na siłowni

2 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Diete biore ze stronki nawet idzie

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

to mój pierwszy

Opisz swój plan treningowy

5 dni w tygodniu

Cel cyklu

Wzrost masy

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

to pierwszy

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

do 15

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Masa w ogóle nie idzie

Stan zdrowia

Bardzo dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

okaz zdrowia

PPM (podstawowa przemiana materii)

ektomorfik

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

90/150/70
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1544
Witam, potrzebuje precyzyjnej odpowiedz jak zapobiegać gino, powoli widze jak sutki staja się większe wygląda mi to własnie na gino wolałbym być w 100 % przygotowany licze na szybkie i pomocne odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
badania w labie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1544
czyli moge isc do pierwszego lepszego szpitala i powinni mi to zrobić mam nadzieje ze wszystko na koszt polski czy dobrze móie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
fajnie jak bys napisał co leci z saa,idziesz do labu i robisz badania prywatnie.Najlepiej jak bys miał tez badania sprzed cyklu aby miec porównanie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1544
lece na metce globala 20 mg 100 tab no dobra ale jezeli juz tam pójde to mam mu powiedzieć ze jade na czyms takim czy po prostu świrować grześka ze nie wiem od czego to może byc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
jeśli cykl na mecie solo to praktycznie może wybić tylko estrogen,idziesz i oddajesz krew i prosisz o wykonanie badań na jego poziom

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1544
no dobra a jeżeli w mojej krwi wykryli by coś czego bym nie chciał czytaj jakas chorobe narkotyki sterydy to co wtedy nie bede sie czepiac ani nic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
zlecając badania na jakiś konkretny cel jak np estrogen,labolatorium nie robi dodatkowych badań na obecność narkotyków czy jakis innych leków/uzywek za co zapłacisz i co zamówisz to na to dostaniesz wyniki badań,na nic więcej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hcg i nowy cykl

Następny temat

Odblok po rocznej bombie

WHEY premium