SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zacząć trening na siłowni

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3
Siema mam 16 lat 178 wzrostu i 93kg wagi jestem bardzo dobrze zbudowany i nie widać po mnie, że jestem gruby. Chciałbym się dowiedzieć od czego zacząć na siłowni? Co jest lepsze masa czy rzeźba? I fajnie by było gdyby ktoś dał rozpiskę ćwiczeń.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 344
Przy twoim wzroście i masie , to chyba można już rzeźbić , o ile nie trzeba nic zredukować , zdjątko by się przydało. A co do treningów , jeśli dopiero zaczynasz to uderz do tego działu i poczytaj troszkę. https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na samym początku to trening ogólnorozwojowy, żeby przyzwyczaić mięśnie, kości, więzadła, przyczepy mięśni do obciążeń i wysiłku.
Jeśli nic nie robiłeś wcześniej (chodzi o sport) to z ulicy tak wchodzić i brać się za ostre ciężary itp. to szkoda zdrowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Skoro jesteś "bardzo dobrze zbudowany" to po co ćwiczyć?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6363
ronie220
Skoro jesteś "bardzo dobrze zbudowany" to po co ćwiczyć?


Hahah

A tak juz serio to skoro zaczynasz dopiero zabawe z silownia to moze napisz co nie co.

https://www.sfd.pl/Regulamin_i_ANKIETA_dzialu_Junior_SFD_-t816238.html Ankiete wypelnij, podaj jakies podgladowe zdjecie - bo chcemy zobaczyc co z tej b. dobrej budowy trzeba jeszcze wykrzesac .

Do tego napisz czy amsz dostep do profesjonalnej silki, czy raczej Katakumby* albo Domator


* Katakumby - rodzaj silowni umieszczonej na poddaszu, badz w piwnicy

Moje rady odnośnie Diety, ćwiczeń wynikają z doświadczenia związanego z w/w elementami. Nie są to tylko przeczytane i przekazane rady z Wikipedii, lecz poparte wlasnymi ćwiczeniami i obserwacją organizmu. Więc jeśli masz zamiar Hejtować moją pomoc skierowaną do innych użytkowników lepiej jak zaczniesz prowadzić normalną wymiane zdań niż przechwalać ryj

Lubie tą gębe

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc przy rozpoczęciu diety

Następny temat

odchudzanie 100kg

WHEY premium