SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zacząć? Co ćwiczyć? Zespół Gilberta

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2696

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19

Waga

75

Wzrost

178

Staż treningowy

średni tzn. 3-4 razy w tyg jakieś ćwiczenia, hala itp.

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

piłka nożna, bieganie raz na jakiś czas

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

Zespół Gilberta

Możliwosci finansowe

200 zł na miech, może więcej

Cel/problem/opis

Progres, z obecnej wagi lub dodać kilka kg osiągnąć dobrą rzeźbę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 17 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 128
Witam!
Mam na imię Rafał, mam prawie 19 lat. Chciałbym coś ze sobą zrobić tzn. zacząć ćwiczyć, mam już postanowienie, że jak tylko zrobi się cieplej to zacznę biegać. Próbowałem kalenistykę, ale nie wyszło, bo miejsca nie było do ćwiczenia. Teraz potrzebuję waszej rady, co na początek? Od razu rozpiska ćwiczeń i dieta, czy mogę zacząć od ćwiczeń w domu?(niedługo będę miał prawko to będę mógł dojeżdżać na siłkę). Dodam także, że choruję na zespół Gilberta, tzn muszę dużo odpoczywać, czy będę musiał robić większe przerwy? I ostatnie moje pytanie, czy na sucho zaczynać, czy od jakiś specyfików zacząć tzn na przyrost masy mięśniowej kreatyna itd , bo jak cytuje mój kolega, na sucho to nawet trawa nie rośnie xd :P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 17 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 128
Albo lekko gorsze, albo podobne. Zawsze mam cięzki trening, a stosując teraz 5x dzienne posiłki normalnie jestem osłabiony, może organizm ma się przyzwyczaić albo to przez ZG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zacznij na sucho, a z dobrą dietą kolega sie zdziwi


Serio? Nie było miejsca do trenowania kalisteniki? Przeciez to polega na tym zeby cwiczyc bez jakiegokolwiek sprzetu, jak mozna nie znalezc miejsca do treningu tego?


CO do choroby, lepiej skonsultuj się z lekażem.
mozesz zacząc od treningu w domu

https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html - podstawy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 17 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 128
Tzn chodzi o to, że skupia się ona na drążku, a w mojej okolicy nic takiego nie ma, nawet kurde drzewa proste... Ćwiczyć ćwiczę coś takiego jak pompki, brzuszki, przysiady itd. ale po 2 seri męczę się szybko, czy to normalne, czy poprawi się to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stary, drązek to koszy 20 -80zł...



Powinno się poprawic z czasem, wiadomo ze trening męczy, musi męczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 17 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 128
Wiem, ale ja w domu mam tylko drewniane framugi, a czytałem na ten temat sporo, że takie rozporowe drążki nie wytrzymują i z czasem się rozlatują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 17 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 128
Jeśli chodzi o trening to czy mogę np 1 dzień ćwiczyć, a innego np biegać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to kup drązek montowany do sciany czy wymysl cos... cwiczyc mozna wszedzie uzyj wyobrazni


mozesz jednego dnia cwiczyc, drugiego biegac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 17 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 128
Coś wykombinuję, a na dzień dzisiejszy zaproponujesz mi jakieś ćwiczenia bez drążka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11966 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
Trening siłowy w domu - film! by czorcia7 https://www.sfd.pl/Trening_siłowy_w_domu__film!-t825837.html 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 17 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 128
Dzięki wielkie, na pewno się przyda, zaczynam od zaraz. Tylko ostatnia rzecz, gdy nie mam chęci, brak motywacji co robić? Słuchać muzyki? Marzyć o super sylwetce czy coś innego? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No może to pomóc a na pewno nie zaszkodzi.

Tu jest jeszcze fajny artykuł, nie próbowałem, ale może warto? :)
http://pasjatreningu.blogspot.com/2014/09/zakotwicz-swoja-motywacje.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie odżywki

Następny temat

Męczące liczenie kacl

Wiecej