SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zacząć?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1243

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52
A więc z góry piszę, że jestem zielony oraz przepraszam jeżeli piszę w złym dziale. Więc proszę o jak najprostsze tłumaczenie jak pastuch krowie :). Chcę zacząć ćwiczyć w domu. Mam do dyspozycji tylko hantle z obciążeniem (po wyprowadzce się to zmieni), ale na razie zostańmy przy hantlach. Moim celem jest wyglądanie dobrze (widoczne partie ciała, kaloryfer, łydki itp). Nie chcę wyglądać na jakiegoś pakera lecz normalnie tak by widoczne były mięśnie. Nie chcę korzystać z siłowni, odżywek i tym podobnych, może z czasem się to zmieni lecz na razie nie. Dietę dopuszczam do siebie lecz nie wiem na co zwracać uwagę, czego nie jeść, pić etc. Liczę na Waszą pomoc i z góry dziękuję.
Płeć: M
Wiek: 17
Waga: 70kg
Obwód w talii: 86cm
Jak będą potrzebne jeszcze jakieś dane to piszcie. Jeżeli umieściłem temat w złym dziale to bym prosił o przekierowanie bądź przeniesienie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trening w domu jest jak najbardziej ok przydałby się jeszcze drążek. Myślałeś może o kalistanice?
Bez diety to nie bardzo, oczywiście możesz ćwiczyć, ale z dietą efekty są kilka razy lepsze. Nie wiesz co jeść, czego unikać? Teraz będziesz wiedział, prosz: https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html - oczywiście to jest "przedsmak" diety w sumie jedzenie się nie zmienia, tylko ich ilość i częstotliwość, więc może warto o tym pomyśleć??

Trening w domu ----> https://www.sfd.pl/Trening_siłowy_w_domu__film!-t825837.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52
Drążek też gdzieś mam lecz właśnie nie mam pojęcia gdzie :/. Staram się wytrzymać do tej przeprowadzki wtedy już po będzie z górki. A jak z bieganiem? I za dietą jestem! Właśnie chcę lecz nie wiem co i jak po prostu. :). Dziękuję za pomoc lecz jeszcze inne rady prosiłbym bym miał z czego wybierać.
@Co to jest ta/te kalistanice?

Zmieniony przez - Kapi. w dniu 2013-07-30 22:55:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kalistenika - trening siłowy oparty na treningu z własnym ciężarem ciała. Nie zbudujesz się jak kulturysta z mr. Olimpia, bardziej sylwetka fitness, kilka hardcorowych przykładów:






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52
Dobra to to już wiem, a jeszcze co do biegania. BF= ~18,79% oprócz biegania by zmniejszyć BF to co jeszcze mogę zrobić?
@Chyba, że jest w sam raz i mięśnie brzucha będą widoczne.

Zmieniony przez - Kapi. w dniu 2013-07-30 23:13:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No nie lubie się powtarzać... no ale na redukcję to jest dieta ;) Musisz tam coś mieć żeby to uwidocznić, jeżeli nigdy nie ćwiczyłes brzucha to zapomnij o kaloryferze w tym roku, ale wakacje 2014/2015 są twoje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52
Brzuch ćwiczyłem, robiłem A6W na dodatek trenowałem wioślarstwo więc brzuch był w ciągłym ruchu, gdy napnę mięśnie to czuje je wyraźnie lecz są one tak jakby pod skórą i nie są aż tak super wyraźne.
@Przestałem trenować ok. 2 lata temu.

Zmieniony przez - Kapi. w dniu 2013-07-30 23:28:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A6W sie nie poleca - słabe efekty, niszczy kręgosłup. No jezeli uważasz, że masz co odsłaniać to dietka redukcyjna ci pozostaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52
No zauważyłem chociaż kręgosłup i tak mam już zajechany przez ten sport :). To dzięki za pomoc i zapewne będę tutaj co raz częściej! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79
3g bialka na kilogram mniej węglowodanów i rób aeroby jak zejdziesz z BF do 8/10% t ojuz cos tam bedzize sie rysowało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
3g białka to za dużo, obciąża nerki a organizm tego nie wykorzysta, zapomniałeś o tłuszczach które też są bardzo ważne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na redukcję dla endomorfika do oceny

Następny temat

Dobrze dobrane ćwiczenia??

WHEY premium