SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zacząć ćwiczyć z hantelkani..zielony w temacie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 509

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 340 dni Przeczytanych tematów 15
Witam mam dwie hantelki łączne obciążenie 20kg.. I zwracam się z uprzejmą prośbą do was, do profesjonalistów;) chciałbym abyście ułożyli mi plan ćwiczeń z uzytkiem tylko hantli,i ławeczki prostej, chce skupić się tu na rzeźbie, od 2 miesięcy jestem na redukcji u "czarnego furiata" do tego bieganie,skakanka itp.. Z góry dziękuję za pomoc i przepraszam za kłopot;) pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4465 Napisanych postów 42989 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 344647
Witaj,
hantle 2 x 10kg dla faceta to niestety żaden sprzęt. Takie obciążenie tylko w nielicznych cwiczeniach będzie wystarczające i to nie zbyt długo

Poszukaj treningów domatora

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7422 Napisanych postów 147426 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1175100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10102 Napisanych postów 116449 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1378904
A co kolega furiat treningu Ci nie rozpisał

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Szacuny 3700 Napisanych postów 44875 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 336300
Wykroki + wyciskanie hantli na ławce + wioslowanie + wyciskanie siedząc i jakies uginanie z francuzem. Nic więcej mi nie przychodzi do glowy.

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2018-08-12 17:44:09

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Mam rozpisany,tylko chodzi mi o to że duże ciężary odpadają,bo 5 miesięcy temu miałem poważna operację,i tak zbytnio nie mogę dźwigać,nawet w pracy tylko do 10 kg heh.. więc myślałem że da radę coś zdziałać tym co mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Szacuny 3700 Napisanych postów 44875 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 336300
A mozesz w ogole cwiczyc?

Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Mogę Ale właśnie nie duże ciężary,dlatego też zapytałem was czy da radę coś,jakieś ćwiczenia ogarnąć z hantelkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7422 Napisanych postów 147426 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1175100
da rade, ale bedzie to bardziej trening rekreacyjny, tylko jak to sie mowi "dla zdrowia" zeby nieco krew szybciej pokrazyla w Twoim ciele nic wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10102 Napisanych postów 116449 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1378904
Jak w pracy nie wolno CI dźwigać maks 10 kg to z hantelkami też nie poszalejesz. Moze skup się teraz na poprawie mobilności.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Możesz spróbować tego co napisałem, ale bardzo ostroznie z ciężarami.

Nowy blog:

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie do pracy

Masa