SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zacząć...??

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez DUDEK z działu Sporty ogólnorozwojowe.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5891
mam do was takie pytanie czy wie ktos moze co zrobic zeby jakos zaczac trenowac silowanie na reke konkretnie chodzi mi o to czy istnieja tego typu kluby czy jak to z tym jest poniewarz mam 15lat i nie jestem w te dyscypline sportowa najgorszy dlatego pytam ...;]pozdro

adrianodavidson

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
Kolego powiem CI tak:
po pierwsze slyszalem juz o tych zawodach, byly one tez rok temu, o ile si enie myle sedziowal je daniel gajda, ale ni ejetsm jeszcze pewien, nie jestem w polsce i dlatego nie wiem o nowosciach. moze jutro cos sie dowiem to tutaj napisze.
odpowiadajac na twoje pytanie mozesz ze slabym bicepsem cos osiagac, ale nie koniecznie, bo przy kazdej technice on CI jest potrzebny.
Co to za problem wzmocnic go!!
Jesli chodzi o tego co Cie tak szybko polozyl to nie znam go i wydaje mi sie ze nie jest az takim fenomenem jak tutaj piszesz, ale ze juz to trenuje to nic dziwnego ze nie miales z nim szans...
ARMWRESTLING to nie tylko silowanie na rece i nie wymaga jedynie sily fizycznej ale i odpowiedniej koncentracji, posiwecenia i szybkosci nastarcie, ktora zdobywa sie trenujac przy stole ze sparingpartnerem. Jeszcze dluga droga przed Toba ale zycze powodzenia i do zoabczenia na jakis zawdoach. jak cos to pisz
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm ten tego no to nie tutaj :D, przenosze do nowego działu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2989
Mysle ze zakladanie z tego powodu tematu nie ma sensu. Jest juz temat w ktorym sa podane adresy klubow w ktorych mozna trenowac
Wystarczy najpierw poczytac rozejrzec sie aby pozniej zadawac pytania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
Czesc, z tego co widze po profilku to nie mieszkasz w Polsce, a wiec powiedz gdzie dokladnie to postaram sie znalesc cos dla Ciebie w poblizu!! Kluby sa na calym swiecie, wiec mysle ze nie bedzie z tym jakiegos wielkiego problemu 15 lat to idealny wiek na poczatek przygody z tym sportem
powiedz cos wiecej o sobie... ile wazysz ile masz wzrostu ( to pytanie dlatego, zebym widzial czy masz krotkie ramie czy nie) i czy trenujesz juz na silowni i takie tam napisz co wiesz i co uznasz za stosnowne.

Linux czym wiecej temacików tym lepiej, a widzisz on chyba nie z Polski jak napisalem wczesniej, dlatego jest Ok
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
ja równiez sie podłącze pod pytanie jak zacząc dodam że jestem z Konina mam 20 latek ok 180cm wzrostu i waze ok 100

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
Czesc, to wcale nie jest z Ciebie taki szczypior
Zakladam ze masz juz jakies doswiadczenie z treningow na silwoni co do treningow silowych. Wiesz mniej wiecej zapewne co i jak, a wiec podaje CI adres stronki, gdzie dowiesz sie czegos na temat treningow armwrestlersich. Napewno nie jestes w stanie zrobic wszystkiego tak jak oni ani nie masz do tego taich warunkow, ale napewno przyblizy CI troszke treningi armwrestlerskie
Skup sie mmocniej na przedramionach, bicepsach i poprobuj trenowac palce i odwiedzaj stronke www.armpower.net a na niej dzial o nazwie "zawody" po to aby rozeznac sie czy nie beda odbywaly sie gdzies zawody w poblizu miejsca gdzie mieszkasz i postarac sie tam wybrac. Nie koniecznie jako zawodnik, jesli uznasz ze jeszcze nie jestes na to gotowy, ale w charakterze widza-obserwatora. Powiem Ci szczerze ze nigdzie sie wiecej nie nauczysz jak na zawodach na bocznym stole mierzac z innymi po zawodach. To bylby dla Ciebie najlepszy sprawdzian...
pozdrawiam i jak masz jeszcze pytania to pytaj, postaram sie pomoc. A jesli mozesz to dodaj do tego dla uzupelnienie mojej wiedzy ile trenujesz juz czasu na silowni
to adres do tej strony z treningami:
http://www.armpower.net/index.php?page=arm_trenuj 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
no na siłowni to trenuje juz ok 5 czy 6 lat zaczynałem z wagi 48kg, co prawda obecnie jestem zawodnikie bjj ale właśnbie na ostatnich zawodach najprawdopodobniej zerwałem wiązadło krzyzowe w kolanie wiec bede miał troche wiecej czasu na cwiczenia siłowe w tym taki dla armwrestlerów, no i oczywiście dziekuje za pomoc

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Szczypior jak zerwales te wiezadlo?

Przepraszam za wpis nie na temat, ale chyba mam podobna kontuzje i to dla mnie b. wazne.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
tj rok temu na treningu bjj cos sobie uszkodziłem i mialem operacje a teraz bylem na mistrzostwach polski i podcvzas walki chciałem przepchnąc partnera i chrup;(

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
a jeszcze jedno pytanie teraz tj 27 sa jakies zawody na jakies wsi niedaleko mnie czy warto tam pojechac wystartować tj nawet się z nikim nie siłowałem na rekę z rok i nie chce sobie wstydu narobić chociarz z drugiej strony chyba jakis wielkich mistrzów to tam nie będzie chyba???

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
Jasne ze warto!! zobaczysz co i jak i sie sprawdzisz
Osobiscie powiem, ze nic nie wiem o jakis zawodach takich co mowisz. Tym lepiej, jak ja nie wiem to i inni tez nie wiedza jedz i sie sprobuj
pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki mostek

Następny temat

kto najlepszy

WHEY premium