SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zażywac????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1143

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 600
Witam wszystkich mam taki maly problem co do brania kreatyny bialka i gainera. Rano po przebudzeniu pykam bialko ale rowniez kreatyne na czczo i jest problem tego typu bo slyszalem ze po kreatynie nie mozna przez iles tam pic mleka a bialko ktore lykam rano za***.... smakuje z mlekiem nie wiem jak to mam brac zeby kreatyna dzialala jak powinna. Podobna sytuacja jest po treningu. Lykam zaraz po treningu kreatyne ale kiedy wracam do domu zaraz powinienem wziac gainera ale on tez za***... smakuje z mlekiem! Doradzcie mi jak mam to zrobic zeby nie szkodzic kreatynie o ile w ogole szkodzi to kiedy tak to wszystko biore.Prosze o pomoc!!!
Pozdrawiam!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
KREATYNA
5g na czczo i 5g po treningu.w dni bez treningu tylko 5g na czczo
GAINER
30min po treningu
BIAŁKO

na noc

jesli chcesz brac odzywke rano,to tez odczekaj 30min od kreatyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 600
Damixxx nie zrozumiales do konca mojeg pytania chodzilo mi o to ze ja pije i bialko i gainera z mlekiem a slyszalem ze jakis czas po kreatynie nie mozna pic mleka nie wiem czy to prawda. A oba te suple przyjmuje zaraz po kreatynie. Doradz cos jak mozesz!
Dzieki!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 187 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7571


To chyba otrzymałes odp na Pytanie że najpierw pijesz kretke a 30 min puzniej te bialko z mlekiem.

Venom2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
no napisałem
rob gainera/białko z mlekiem,ale pij je po 30min od kreatyny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dlugi cykl na mase i sile

Następny temat

Kreatyna-Jak zacząć i z czym??

WHEY premium