SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak wzmocnic leb

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 441 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6165
mam problem z przyjmowaniem ciosow nawet lekkie na szczeke zwalaja mnie zngow, nawet na zwyklym sppraingu miewam czarno w oczach kiedys dostalem buta to przez 2 dni bylem oszolomiony (rzokojarzony problemy zpamiecia, przypominaly mi sie wszystkie sny ) da sie cos z tym zrobic chociaz zeby nie padac tyulko dalej walczyc

jesien zima siłka boks lato koks :d

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
uspokoić mi sie jeden z drugim, bo naskarże koptowi!

kwestia siły to moim zdaniem sprawa bardzo indywidualna - ja walczyłam z dwoma dziewczynami z tej samej wagi, a różnica w sile ciosu była naprawde odczuwalna

obydwaj macie racje, bo prawda jak zwykle leży pośrodku, więc grzecznie podać sobie rączki i spokój ma być

Zmieniony przez - Lady M w dniu 2009-08-07 10:39:57

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 645 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8766
hmmm polecam codzienne walenie głową w ściane przez jakieś 2h

a tak na poważnie to nie ma chyba ćwiczeń na przyjęcie ciosu po prostu trzeba go przyjąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 441 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6165
cios napewno da sie zrobic;p

jesien zima siłka boks lato koks :d

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5083
Zostałeś obdarzony szklaną szczęką, z czasem będzie lepiej. Ja od początku miałem twardą, mimo piekła urządzonego mi w pierwszej walce nie zmroczyło mnie ani razu. Człowiek musi się z tym urodzić. Pracuj nad obroną :)

OloKK: "Po to się robi bezkontaktowe sparringi - człowiek przyzwyczajony do braku kontaktu instynktownie
będzie go unikał."

Cavior: "Niewątpliwie. Ale nawet, gdy ktoś nie szuka kontaktu, czasem kontakt znajduje jego... (...)"

Pure domination.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 441 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6165
geniuszem moze byc kazdy glupek a szczeknki nie da sie wzmocnic hehe moze troszke ale nigdy nie bedzie tak jak u ciebie co gorsza czasem mysle o tym ze z bankom cos sie stanie

jesien zima siłka boks lato koks :d

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1746
Specjaliści wielcy ;) mistrzowie o stalowych szczenach ;p buhahahahah
Gościu nie ma kozaka gdy jest się dobrze trafionym. Kazdy człowiek jest niemal identyczny... a to ze czesto jestes zamroczony po ciosach na sparingach to dlatego że dajesz sie dobrze trafiac. Refleks te sprawy ... prosty przykład kiedy idzie cios w twoja strone a Ty nadziewasz sie idealnie na dany cios jeszcze nie daj boże tak zwana czołowka:D czyli nadzianie na kontre to nawet mistrzowie nie uradzaja .... hehe
a 2 przykład idzie prosty i wystarczy ze odskoczysz lub odchylisz sie ... te cm minimalizuja siłe uderzenia... ;) Więc sparuj i sparuj z czasem wejdzie w krew;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 224 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2714
rudek jestes za***isty :D

"geniuszem moze byc kazdy glupek"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niby tak ale każdy inaczej reaguje na ciosy jeden jest na nie podatniejszy a inny nie. Na pewno z czasem będzie lepiej niż teraz. Po prostu trzeba się z tym urodzić :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 441 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6165
nawet nie musze byc uderzony w slabe punkty i tak mam ciezar glowa nie wygarnia i gleba znacie moze jakies konkretne cwiczenia zeby wzmocnic fikolki by cos daly ?

jesien zima siłka boks lato koks :d

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2778
moze uniki i zbicia potrenuj-lepiej unikac niz przyjmowac:)

Zmieniony przez - thaiboxer w dniu 2009-08-02 12:39:31

"...pelna koncentracja ochraniacz do geby
tarcza,zwarte lokcie,zacisniete zeby,
lokcie zakrywaja miekkie brzucha czesci,
na dystans trzymaja niebezpieczne piesci..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 894 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10626
W jakims stopniu może pomóc wzmocnienie karku. Wszelkie mostowania itp. ale cudów nie ma.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Narządy

Następny temat

Muzyka Karate Kyokushin.

WHEY premium