SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak wzmocnic łydki?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3283

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 326 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2766
Siemano.Od jakiegos czasu mam problem łydkami.Kiedy próbuje skakac na skakance po jakims czasie wysiadają mi łydki.To samo dzieje się przy bieganiu.Kiedy próbuje biec na dłuższy dystans to jest max pół godziny biegu i znów mi zaczynają wysiadac.Dodam,że mam odpowiednie buty do biegania.Jak ktos może niech poda jakies cwiczenia na wzmocnienie tych mięsni,bo przez ten problem nie bardzo mogę budowac kondycje...Z góry dzięki za pomoc.

(L)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1318 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13614
rozgrzewasz sie przed tym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 326 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2766
No zawsze robie rozgrzewkę.

(L)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Stopniowo się zwiększa czas ćwiczenia czy obciążenie. Skacz na skakance, ewentualnie na oponie. Ćwicz łydki na siłowni, wspięcia na palce ze sztangą itd. To samo możesz robić w domu bez obciążenia np. na jednej nodze.
Tutaj masz ćwiczenie na poprawę techniki kopnięcia:
https://www.sfd.pl/***_MUAY_THAI:_Kopnięcia_okrężne!!_***-t531361.html 
Akurat na muay thai Ci się przyda, a łydki tutaj też pracują. Możesz robić w seriach 10 skrętów wolno i 40 wspięć na palce, zmiana nogi itd.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3089 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14286
Ponadto nie ćwicz samych łydek, ale całe nogi.
To z pewnością pomoże.

http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.asp 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Tutto, kilka dni temu też jeszcze tak miałem, po dużym wysiłku trochę odczuwałem zmęczenie...po prostu odczekałem i znowu mogę normalnie biegać, kopać, itd.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 326 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2766
Ok,dzięki starałem się biegac codziennie ale może odpuszcze i narazie zrobie tylko co drugi dzień...

(L)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 326 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2766
Mata chopaky po sogu

(L)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Buty bokserskie a bieganie??

Następny temat

Instruktor muaythai, kickboxing poszukiwany LUBLIN

WHEY premium